Akce

VONNÝ DIFUZÉR HOJNOST

Vonný difuzér

 

Vytvoří luxusní jemnou vůni, která provoní Váš domov po dobu až 12 týdnů. Působí nejen na prostor, ale revitalizuje i mysl.

 

obsah: 120ml

  • 790 Kč 250 Kč –32 %
  • Na dotaz
540 Kč
Kategorie: OSTATNÍ
Položka byla vyprodána...
 

Domácí difuzér

 

Sladká, ale zároveň zemitá, majestátní směs zlaté vůně a vůně kadidla s myrhou proložená borůvkou a citrónem. Vytvoří luxusní jemnou vůni, která provoní Váš domov po dobu až 12 týdnů. Vložená informace technologií Continual Connection a tvarový zářič mnohonásobně umocňují účinky difuzéru, působí nejen na prostor, ale revitalizuje i mysl. 

 

Obsah: 120ml

Složení: myrha, kadidlo, borůvka, citrón

Tvarový zářič: Hojnost

 

Více o tvarových zářičích naleznete zde

 

Aromaterapie je druh alternativní medicíny, který užívá rostlinné těkavé látky známé jako esenciální nebo vonné oleje za účelem povzbuzení mysli, nálady, procesu poznávání nebo zdraví. Doslova aromaterapie znamená léčbu pomocí vůní. Aroma - vůně, terapie - léčba. Ovšem v žádném případě nenahrazují kvalifikovanou léčbu lékaře, proto každý, kdo se rozhodne pro tuto metodu, činí tak sám ze své svobodné vůle. 

Prodávané oleje jsou 100% přírodní a neobsahují žádná aditiva. Nejsou testovány na zvířatech a jsou vyráběny s maximální šetrností k přírodnímu prostředí. Sběr a zpracování rostlin bez herbicidů, pesticidů a bez genetické modifikace. 

Informace obsažené na našich stránkách nebyly schváleny státním ústavem pro kontrolu léčiv. Produkty zde nabízené nejsou léky ani nejsou určeny na léčbu onemocnění. Informace obsažené na těchto stránkách jsou sdíleny pouze pro vzdělávací a informativní účely. 

Pokud  jste gravidní, kojíte, užíváte větší množství léků, nebo trpíte závažným onemocněním, nejprve produkt konzultujte s lékařem. Jakékoli další dotazy rádi zodpovíme, neváhejte nás kontaktovat. Neužívat vnitřně !

Informační produkty, psychosomatika


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: