SVÍČKY

 

Plamen svíček je symbolem klidu s navozením příjemné atmosféry. Každá naše svíčka je originálem a v tom spočívá její jedinečnost. Proto neexistují dvě totožné a shodné. Vzhled se tedy může lišit podle použitých komponentů, ale význam a účel zůstává stejný. Svíčky jsou vyráběné s láskou, daným záměrem, harmonizací pro svůj účel, za kterým byla vyrobena a mohla plnit své poslání. 

 

Každá může hořet jiným způsobem a čas hoření se liší, neboť záleží kdo, kde a proč svíčku zapálil. Svíčky jsou vyráběny ze 100% přírodních vosků. Každá má svou charakteristiku povrchu a hoření. Jako komponent pro očištění prostoru před zapálením slouží kadidlo, spirálky zajišťují vedení energie a zhmotnění záměru, kameny podporují vložený účel, a ostatní doplňky vyjadřují svou symbolikou, vzhledem a významem poslání svíčky. Zahřátím kamenů plamenem svíčky se probouzí/aktivuje živel ohně v kamenech, což zintenzivňuje jeho působek. Jako první zapálíme kadidlo pro očištění prostoru a až poté zapálíme svíčku jako spouštěč záměru do ní vloženého. 

 

Každá svíčka má svůj příběh a vývoj, podle toho, jak přichází intuitivní informace a vhledy. Záměr je vkládán do svíčky po celou dobu výroby tak, aby se dostala do rukou tomu, kdo ji potřebuje nebo koho potěší. Hoří v souladu s danou osobou nebo situací či prostorem v momentálním čase života. Může se tedy stát zdrojem pomoci a nalezení své cesty, pohladit, uklidnit, potěšit oko i duši.