STOLIČKA SVĚTLÁ | TVAROVÝ ZÁŘIČ

  • 1 z 3

Stolička od Continual Connection vnese do Vašich domovů nejen kus přírody, ale i využití přidané hodnoty z výběru tvarových zářičů. 

 

Materiál: Paulownia

Velikost: výška 43cm, průměr 30cm

 

 


  • Zvolte variantuSklademNa dotazNa dotaz
    Můžeme doručit do: 8.6.2023 - -
1 190 Kč
  • Varianta
Kategorie: STOLIČKY
 

Stolička od Continual Connection vnese do Vašich domovů nejen kus přírody, ale i využití přidané hodnoty z výběru tvarových zářičů. Paulownia je exotický okrasný strom s velkými listy a nádhernými květy podobné naší vistárii. Díky pevnosti a velmi nízké hmotnosti je považováno za hliník mezi dřevinami.

 

Posezením na stoličce s tvarovým zářičem VLNĚNÍ  aktivujeme průchodnost energetických drah, podporujeme prokrvení, obecně cirkulaci tekutin a energií v těle. Stoličku můžeme použít jako podložku pod studené nohy nebo si o ní opřít část těla, která se těžko pohybuje a potřebuje podpořit proudění energie, lymfy, krve.

Posezením na stoličce s tvarovým zářičem VESMÍR V NÁS  dojde ke zklidnění a usazení se sami do sebe. Tělo se uvolní a ztěžkne. Je to velmi užitečné před spaním nebo pro ztišení nezastavitelných myšlenek. Typ energie tohoto tvarového zářiče nás odděluje od okolního světa, tlumí jeho vliv na nás.

Posezením na stoličce s tvarovým zářičem OCHRANA eliminujeme cizí energie a očišťujeme celou naši bytost od nepříznivých vlivů. Dostáváme se do svých vlastních energií, z našeho energetického pole  mizí cizí myšlenky, pocity, podprahově vkládané informace. Toto vše obsazuje naši bytost a často nám brání poznat sebe a porozumět sami sobě.

 

Materiál: dřevo

Velikost: výška 43cm, průměr 30cm

 

 

Tvarové zářiče a jejich význam


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: