Akce

SET SVĚŽÍ DOMOV

Obsahuje svíčku, vonný olej a osvěžovač vzduchu, kde se každý komponent navzájem dokonale doplňuje.

 

Doba hoření: 24hod

  • 1 490 Kč 900 Kč –60 %
  • Skladem
    Můžeme doručit do: 7.10.2022
590 Kč
Kategorie: SETY KOSMETIKY
 

Vzhledem ke své variabilnosti tento set plní požadavky i pro náročnější spotřebitele. Obsahuje svíčku, vonný olej a osvěžovač vzduchu, kde se každý komponent navzájem dokonale doplňuje. Všechny tyto produkty mají vloženou informaci technologií Continual Connection, která mnohonásobně zvyšuje účinek produktu. 

 

Sojová svíčka SVĚŽÍ DMOV s vůní BAVLNY je perfektním doplňkem do Vašeho domova. Je vyrobena z čistého sojového vosku, neobsahuje žádné syntetické a škodlivé látky. Je podpořena komponenty pro pocit šťastného domova. Nejprve zapalte kadidlo, které vyčistí prostor kolem svíčky.

Spirálka vede energii vzhůru k zhmotnění záměru svíčky. Oheň zahřívá kámen, tím zvyšuje účinek jeho působení. Pokud svíčka  zhasne, nezapalujte ji hned, počkejte několik hodin nebo do dalšího dne a nechte vstřebat informace, které v průběhu hoření přinesla tělu i mysli.  Jsou to myšlenky, které se v čase hoření svíčky vynoří v mysli a pocity, které zaznamenáte při hoření v těle.

Jestliže svíčka nehoří rovnoměrně a plynule, není důvod k znepokojení. Vždy svému majiteli nese informaci vloženou do svíčky, která se v průběhu hoření uvolňuje a prolíná do jeho energetického pole, kde spolupůsobí a pomáhá naplnit účel, proč ji člověk má. Nabádá k hlubšímu zamyšlení v oblasti ve které se nachází nesoulad . Je potřeba dopřát si klid a hlouběji se zamyslet sám v sobě, otevřít se vnitřnímu vedení, novým možnostem .

Nemějte očekávání a jen pozorujte, jak svíčka hoří, co přináší do Vašeho každodenního života a jak se zároveň propisuje do okamžiků všedního dne. 

Ať svíčka splní své poslání a posune Vás do jiných rozměrů života.

Doba hoření 24hod.

 

Vonný informační olej SVĚŽÍ DOMOV nese vůni NAG CHAMPY, která navozuje pocit svěžesti, čistoty, radosti nejen v těle, ale i v mysli. Jeho charakteristicky omamná vůně přináší svěžest do Vašeho domova. Kromě aromalampy lze použít 2-4 kapky do koupele, nebo rozetřít 1-2 kapky na zápěstí. Vložená informace technologií Continual Connection mnohonásobně umocňuje poslání pro Váš svěží domov. 

 

Pokojový osvěžovač vzduchu SVĚŽÍ DOMOV s vůní BAVLNY naplní libovolnou místnost čistou, svěží atmosférou. Rozprašovač osvěží vzduch a provoní celý prostor. Vložená informace technologií Continual Connection mnohonásobně umocňuje poslání pro Váš svěží domov.

 

Aromaterapie je druh alternativní medicíny, který užívá rostlinné těkavé látky známé jako esenciální nebo vonné oleje za účelem povzbuzení mysli, nálady, procesu poznávání nebo zdraví. Doslova aromaterapie znamená léčbu pomocí vůní. Aroma - vůně, terapie - léčba. Ovšem v žádném případě nenahrazují kvalifikovanou léčbu lékaře, proto každý, kdo se rozhodne pro tuto metodu, činí tak sám ze své svobodné vůle. 

Prodávané oleje jsou 100% přírodní a neobsahují žádná aditiva. Nejsou testovány na zvířatech a jsou vyráběny s maximální šetrností k přírodnímu prostředí. Sběr a zpracování rostlin bez herbicidů, pesticidů a bez genetické modifikace. 

Informace obsažené na našich stránkách nebyly schváleny státním ústavem pro kontrolu léčiv. Produkty zde nabízené nejsou léky ani nejsou určeny na léčbu onemocnění. Informace obsažené na těchto stránkách jsou sdíleny pouze pro vzdělávací a informativní účely. 

Pokud  jste v jiném stavu, kojíte, užíváte větší množství léků, nebo trpíte závažným onemocněním, nejprve produkt konzultujte s lékařem. Jakékoli další dotazy rádi zodpovíme, neváhejte nás kontaktovat. Neužívat vnitřně !

Informační produkty, psychosomatika


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: