SET KLIDNÝ DOMOV

Obsahuje svíčku, vonný olej a osvěžovač vzduchu, kde se každý komponent navzájem dokonale doplňuje.

 

Doba hoření: 24hod


  • Skladem
    Můžeme doručit do: 3.2.2021
1 490 Kč
Kategorie: SETY KOSMETIKY
 

Vzhledem ke své variabilnosti tento set plní požadavky i pro náročnější spotřebitele. Obsahuje svíčku, vonný olej a osvěžovač vzduchu, kde se každý komponent navzájem dokonale doplňuje. Všechny tyto produkty mají vloženou informaci technologií Continual Connection, která mnohonásobně zvyšuje účinek produktu. 

 

Sojová svíčka KLIDNÝ DOMOV s vůní BÍLÉ LEVANDULE je perfektním doplňkem do Vašeho domova. Je vyrobena z čistého sojového vosku, neobsahuje žádné syntetické a škodlivé látky. Je podpořena komponenty pro pocit klidného domova. Nejprve zapalte kadidlo, které vyčistí prostor kolem svíčky.

Spirálka vede energii vzhůru k zhmotnění záměru svíčky. Oheň zahřívá kámen, tím zvyšuje účinek jeho působení. Pokud svíčka  zhasne, nezapalujte ji hned, počkejte několik hodin nebo do dalšího dne a nechte vstřebat informace, které v průběhu hoření přinesla tělu i mysli. Jsou to myšlenky, které se v čase hoření svíčky vynoří v mysli a pocity, které zaznamenáte při hoření v těle.

Jestliže svíčka nehoří rovnoměrně a plynule, není důvod k znepokojení. Vždy svému majiteli nese informaci vloženou do svíčky, která se v průběhu hoření uvolňuje a prolíná do jeho energetického pole, kde spolupůsobí a pomáhá naplnit účel, proč ji člověk má. Nabádá k hlubšímu zamyšlení v oblasti ve které se nachází nesoulad. Je potřeba dopřát si klid a hlouběji se zamyslet sám v sobě, otevřít se vnitřnímu vedení, novým možnostem .

Nemějte očekávání a jen pozorujte, jak svíčka hoří, co přináší do Vašeho každodenního života a jak se zároveň propisuje do okamžiků všedního dne. 

Ať svíčka splní své poslání a posune Vás do jiných rozměrů života.

Doba hoření 24 hod.

 

Vonný informační olej BÍLÁ LEVANDULE je 100%  přírodní olej. Jeho vůně pomáhá (vymazat z) rozpustit v  mysli přebytek myšlenek a starostí. Je silně relaxační a uvolňující. Kromě aromalampy lze použít 2-4 kapky do koupele, nebo rozetřít 1-2 kapky na zápěstí. Vložená informace technologií Continual Connection mnohonásobně umocňuje poslání pro Váš klidný domov. 

 

Pokojový osvěžovač vzduchu KLIDNÝ DOMOV s LEVANDULOVOU VŮNÍ naplní libovolnou místnost velmi klidnou atmosférou, dostane do klidné nálady, osvěží vzduch a provoní celý prostor. Vložená informace technologií Continual Connection mnohonásobně umocňuje poslání pro Váš šťastný domov.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.