Akce

SET HOJNOST

  • 1 z 2

Set HOJNOST

 

Tento set vnese do Vašeho domova svěží a příjemnou atmosféru.

Klid, zdraví, radost, harmonii vztahů, finančního zabezpečení,..

 

SVÍČKA, OSVĚŽOVAČ VZDUCHU, VONNÝ OLEJ

 

Více o tvarových zářičích naleznete zde.

 

  • 1 490 Kč 900 Kč –60 %
  • Skladem
    Můžeme doručit do: 7.10.2022
590 Kč
Kategorie: SETY KOSMETIKY
 

Set HOJNOST

 

Tento set vnese do Vašeho domova svěží a příjemnou atmosféru. Přidaná hodnota vložené informace technologií Continual Connection, která je generována tvarovým zářičem HOJNOST  přinese tuto kvalitu do všech oblastí vašeho života. Vánoční klid, zdraví, radost, harmonii vztahů, finančního zabezpečení,..

 

Svíčka

Při zapalování svíčky zadejte záměr, pro jakou Hojnost bude hořet. Vůně právě dopečeného cukroví nebo koláče naplní místnost teplem a příjemnou atmosférou. 

Svíčka hoří až 24hod.

 

Domácí osvěžovač vzduchu

Jemná vůně černé vanilky roznese  informaci vloženou technologií Continual Connection a generovanou tvarovým zářičem HOJNOST po vašem bytě, navodí příjemnou a klidnou atmosféru pohody, vyrovnanosti až euforie. 

obsah - 50ml

 

Vonný olej - ŽIVOT PLNÝ HOJNOSTI

Vonný olej do aromalampy aktivuje vloženou informací HOJNOST, po které toužíte. Lze použít do aromanáhrdelníku, natřít na zápěstí či kápnout kapku do vany, kde si užijete klidný čas pro sebe a doplní tak vůně svíčky a osvěžovače vzduchu.

obsah - 10ml

 

Více o tvarových zářičích naleznete zde

Aromaterapie je druh alternativní medicíny, který užívá rostlinné těkavé látky známé jako esenciální nebo vonné oleje za účelem povzbuzení mysli, nálady, procesu poznávání nebo zdraví. Doslova aromaterapie znamená léčbu pomocí vůní. Aroma - vůně, terapie - léčba. Ovšem v žádném případě nenahrazují kvalifikovanou léčbu lékaře, proto každý, kdo se rozhodne pro tuto metodu, činí tak sám ze své svobodné vůle. 

Prodávané oleje jsou 100% přírodní a neobsahují žádná aditiva. Nejsou testovány na zvířatech a jsou vyráběny s maximální šetrností k přírodnímu prostředí. Sběr a zpracování rostlin bez herbicidů, pesticidů a bez genetické modifikace. 

Informace obsažené na našich stránkách nebyly schváleny státním ústavem pro kontrolu léčiv. Produkty zde nabízené nejsou léky ani nejsou určeny na léčbu onemocnění. Informace obsažené na těchto stránkách jsou sdíleny pouze pro vzdělávací a informativní účely. 

Pokud  jste v jiném stavu, kojíte, užíváte větší množství léků, nebo trpíte závažným onemocněním, nejprve produkt konzultujte s lékařem. Jakékoli další dotazy rádi zodpovíme, neváhejte nás kontaktovat. Neužívat vnitřně !

Informační produkty, psychosomatika


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: