Očista myšlenek, citů a emocí

  • 1 z 2

Svíčka nese poselství očisty starých nefungujících programů v oblasti myšlenek, citů a emocí a vytváří prostor pro objevení nové cesty.

 

100% přírodní vosk, akátové/třešňové dřevo, velikost přibližně 28x6cm.


  • Skladem
    Můžeme doručit do: 7.10.2022
690 Kč
Kategorie: SVÍČKY
 

Svíčka nese poselství očisty starých nefungujících programů v oblasti myšlenek, citů a emocí a vytváří prostor pro objevení nové cesty.

 

Použití:

Nejprve zapalte kadidlo, které vyčistí prostor kolem svíčky

Spirálka vede energii vzhůru k zhmotnění záměru svíčky

Zapalte knoty postupně zleva doprava a nechte svíčku pracovat

Oheň zahřívá kámen, tím zvyšuje účinek jeho působení

Ametyst je mocný kámen s ochranou silou, zahání stres, obavy a zlobu. Je kamenem ryzí lásky a napomáhá přijímat nové myšlenky a cesty. Podporuje proměnu záměru ve skutečnost. 

 

Pokud svíčka zhasne, nezapalujte ji hned, počkejte několik hodin nebo do dalšího dne a nechte vstřebat informace, které v průběhu hoření přinesla tělu i mysli... Jsou to myšlenky, které se v čase hoření svíčky vynoří v mysli.

Jestliže svíčka nehoří rovnoměrně a plynule, není důvod k znepokojení. Vždy svému majiteli nese informaci vloženou do svíčky, která se v průběhu hoření uvolňuje a prolíná do jeho energetického pole, kde spolupůsobí a pomáhá naplnit účel, proč ji člověk má. Nabádá k zamyšlení nad hlubší proměnou negativního postoje v oblastech, které jsou symbolizovány jednotlivými svíčkami při postupu zleva myšlení-citů-emocí… Je potřeba dopřát si klid a hlouběji se zamyslet sám v sobě, otevřít se vnitřnímu vedení, novým možnostem ...

Nemějte očekávání a jen pozorujte, jak svíčka hoří, co přináší do Vašeho každodenního života a jak se zároveň propisuje do okamžiků všedního dne. 

Ať svíčka splní své poslání a posune Vás do jiných rozměrů života.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: