Akce

MYCÍ A MASÁŽNÍ OLEJ ZDRAVÍ V SETU

Vynikající v boji se stresem a nervovým napětím. Působí na imunitní systém.

Set: olej Zdraví + konyaková houba + nefritový masážní váleček

Obsah: 100ml

Složení: 100% esenciální oleje, May chang, Ylang Ylang, v hroznovém oleji, vložená informace technologií Continual Connection. Po otevření spotřebujte do 6 měsíců

  • 1 490 Kč 600 Kč –40 %
  • Skladem
    Můžeme doručit do: 8.6.2023
890 Kč
Kategorie: SETY KOSMETIKY
 

Směs 100% esenciálních olejů, MAY CHANG a YLANG YLANG v základním oleji z hroznů. Tento olej s přidanou hodnotou  pro zdraví Vám pomůže, abyste se jednoduše cítili dobře. Obě složky jsou vynikající v boji se stresem a nervovým napětím. Přes pokožku působí na imunitní systém. Koupelový a masážní olej s vloženou informací technologií Continual Connection nejen mnohonásobně umocňuje účinky olejů, ale působí na tělo a revitalizuje i mysl. Je skutečně všestranný, proto má název ZDRAVÍ. 

 

Nefritový masážní váleček: uvolňuje napětí v obličeji, zvyšuje pružnost pokožky, zjemňuje jemné vrásky, snižuje otoky a černé kruhy kolem očí, podporuje krevní oběh, zvyšuje metabolismus povrchu kůže, má velmi blahodárný vliv na omlazení pokožky. Kosmetickým přípravkům pomáhá proniknout hlouběji do pokožky pro lepší vstřebávání. Po použití pokožka získává přirozenou a zdravou pleť. 

Použití : omyjte obličej vlažnou vodou, naneste kosmetický přípravek, nebo masážní olej na pokožku a jemně rozetřete. Poté válečkem přejíždějte ve směru nahoru nebo do stran. Masáž provádějte 5 - 10 min 1x - 3x týdně. 

Po použití váleček omyjte teplou vodou, ne horkou!!! A nechte oschnout. Nefrit je samočistící kámen, není potřeba jej čistit solí ani slunečním zářením.

 

Konyaková houba: jemně zbavuje pleť obličeje odumřelých buněk, čistí ji, odstraňuje nečistoty. Zároveň ji vyhlazuje a zanechává jemnou a pružnou na dotek. Je 100% rostlinného původu. Efektivní čištění pleti je k pokožce i životnímu prostředí šetrné. Lze ji používat po dobu až 3 měsíců 

 

Set: olej Zdraví + konyaková houba + nefritový masážní váleček 

Obsah: 100ml

Složení: 100% esenciální oleje, May chang, Ylang Ylang, v hroznovém oleji, vložená informace technologií Continual Connection. Po otevření spotřebujte do 6 měsíců.

 

Aromaterapie je druh alternativní medicíny, který užívá rostlinné těkavé látky známé jako esenciální nebo vonné oleje za účelem povzbuzení mysli, nálady, procesu poznávání nebo zdraví. Doslova aromaterapie znamená léčbu pomocí vůní. Aroma - vůně, terapie - léčba. Ovšem v žádném případě nenahrazují kvalifikovanou léčbu lékaře, proto každý, kdo se rozhodne pro tuto metodu, činí tak sám ze své svobodné vůle. 

Prodávané oleje jsou 100% přírodní a neobsahují žádná aditiva. Nejsou testovány na zvířatech a jsou vyráběny s maximální šetrností k přírodnímu prostředí. Sběr a zpracování rostlin bez herbicidů, pesticidů a bez genetické modifikace. 

Informace obsažené na našich stránkách nebyly schváleny státním ústavem pro kontrolu léčiv. Produkty zde nabízené nejsou léky ani nejsou určeny na léčbu onemocnění. Informace obsažené na těchto stránkách jsou sdíleny pouze pro vzdělávací a informativní účely. 

Pokud  jste gravidní, kojíte, užíváte větší množství léků, nebo trpíte závažným onemocněním, nejprve produkt konzultujte s lékařem. Jakékoli další dotazy rádi zodpovíme, neváhejte nás kontaktovat. Neužívat vnitřně !

Informační produkty, psychosomatika


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: