Akce

MYCÍ A MASÁŽNÍ OLEJ RELAX V SETU

Tento informační olej je namíchaný s cílem bojovat proti každodennímu stresu včetně depresí, migrén, nervozity apod.

Set: Olej Relax + dřevěný masážní váleček + konyaková houba

Obsah: 100ml

Složení: směs 100% přírodních esenciálních olejů, levandulový olej, fenyklový olej,    mentol, heřmánek, vše v hroznovém oleji. Vložená informace technologií    Continual Connection. Po otevření spotřebujte do 6 měsíců

  • 1 490 Kč 600 Kč –40 %
  • Skladem
    Můžeme doručit do: 8.6.2023
890 Kč
Kategorie: SETY KOSMETIKY
 

Speciální relaxační směs levandulového oleje kombinovaný s fenyklem, mentolem a heřmánkem. Tento informační olej je namíchaný s cílem bojovat proti každodennímu stresu včetně depresí, migrén, nervozity apod. Vložená informace technologií Continual Connection mnohonásobně zesiluje účinky regenerace, stimulace těla, uklidnění a navození pozitivního rozpoložení, působí nejen na tělo, ale revitalizuje i mysl. 

 

Masážní váleček napomáhá zmírňovat napětí, uvolňovat napjaté a ztuhlé svaly a stimuluje krevní oběh. Při spojení s masážními oleji se lépe vstřebává olej do pokožky a díky rozproudění urychluje proces, ke kterému je určen

 

Konyaková houba: jemně zbavuje pleť obličeje odumřelých buněk, čistí ji, odstraňuje nečistoty. Zároveň ji vyhlazuje a zanechává jemnou a pružnou na dotek. Je 100% rostlinného původu. Efektivní čištění pleti je k pokožce i životnímu prostředí šetrné. Lze ji používat po dobu až 3 měsíců 

 

Set: Olej Relax + dřevěný masážní váleček + konyaková houba

Obsah: 100ml

Složení: směs 100% přírodních esenciálních olejů, levandulový olej, fenyklový olej,    mentol, heřmánek, vše v hroznovém oleji. Vložená informace technologií    Continual Connection. Po otevření spotřebujte do 6 měsíců.

 

Aromaterapie je druh alternativní medicíny, který užívá rostlinné těkavé látky známé jako esenciální nebo vonné oleje za účelem povzbuzení mysli, nálady, procesu poznávání nebo zdraví. Doslova aromaterapie znamená léčbu pomocí vůní. Aroma - vůně, terapie - léčba. Ovšem v žádném případě nenahrazují kvalifikovanou léčbu lékaře, proto každý, kdo se rozhodne pro tuto metodu, činí tak sám ze své svobodné vůle. 

Prodávané oleje jsou 100% přírodní a neobsahují žádná aditiva. Nejsou testovány na zvířatech a jsou vyráběny s maximální šetrností k přírodnímu prostředí. Sběr a zpracování rostlin bez herbicidů, pesticidů a bez genetické modifikace. 

Informace obsažené na našich stránkách nebyly schváleny státním ústavem pro kontrolu léčiv. Produkty zde nabízené nejsou léky ani nejsou určeny na léčbu onemocnění. Informace obsažené na těchto stránkách jsou sdíleny pouze pro vzdělávací a informativní účely. 

Pokud  jste gravidní, kojíte, užíváte větší množství léků, nebo trpíte závažným onemocněním, nejprve produkt konzultujte s lékařem. Jakékoli další dotazy rádi zodpovíme, neváhejte nás kontaktovat. Neužívat vnitřně !

Informační produkty, psychosomatika


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: