Akce

MYCÍ A MASÁŽNÍ OLEJ NA HOLENÍ V SETU

Informační olej pomáhá při různých stupních holení. Odmašťuje pokožku a přispívá k hladšímu oholení. Chrání před akné. Čistí a chrání pokožku před infekcemi. Nanesení po holení zklidňuje a zjemňuje.

Obsah: 100ml

Složení: směs esenciálních olejů, čajovník, limetka, černé koření, jojobový olej, vše v bohatém hroznovém oleji. Vložená informace technologií Continual Connection. Po otevření spotřebujte do 6 měsíců.

 

 

 

  • 1 490 Kč 600 Kč –40 %
  • Skladem
    Můžeme doručit do: 8.6.2023
890 Kč
Kategorie: SETY KOSMETIKY
 

Informační olej je směs esenciálních olejů, čajovníku, limetky, černého koření s jojobovým olejem v bohatém hroznovém oleji. Tento olej s vloženou informací technologie Continual Connection, která mnohonásobně zvyšuje jeho účinnost, pomáhá při různých stupních holení. Limetka odmašťuje pokožku a přispívá k hladšímu a pohodlnějšímu oholení. Máta peprná pomáhá chránit před akné. Čajovník čistí pokožku a chrání ji před infekcemi. Po holení můžete nanést ještě malé množství oleje na pokožku, pro zklidnění a zjemnění. 

 

Konyaková houba: jemně zbavuje pleť obličeje odumřelých buněk, čistí ji, odstraňuje nečistoty. Zároveň ji vyhlazuje a zanechává jemnou a pružnou na dotek. Je 100% rostlinného původu. Efektivní čištění pleti je k pokožce i životnímu prostředí šetrné. Lze ji používat po dobu až 3 měsíců 

Obsah: 100ml 

Složení: směs esenciálních olejů, čajovník, limetka, černé koření, jojobový olej, vše v bohatém hroznovém oleji. Vložená informace technologií Continual Connection. Po otevření spotřebujte do 6 měsíců. 

 

Deo krystal: minerální solný krystal s dlouhodobým účinkem až 24h. Idealní pro citlivou pokožku se sklonem k alergiÍm. Bez alkoholu a parfemace. Lze kombinovat s libovolným parfémem. Vložená informace technologií Continual Connection zesiluje antibakakteriální a léčivé účinky soli. 

Složení: 100% přírodní minerální sůl 

Použití: navlhčete vodou a naneste na pokožku, poté opláchněte vodou.

 

Aromaterapie je druh alternativní medicíny, který užívá rostlinné těkavé látky známé jako esenciální nebo vonné oleje za účelem povzbuzení mysli, nálady, procesu poznávání nebo zdraví. Doslova aromaterapie znamená léčbu pomocí vůní. Aroma - vůně, terapie - léčba. Ovšem v žádném případě nenahrazují kvalifikovanou léčbu lékaře, proto každý, kdo se rozhodne pro tuto metodu, činí tak sám ze své svobodné vůle. 

Prodávané oleje jsou 100% přírodní a neobsahují žádná aditiva. Nejsou testovány na zvířatech a jsou vyráběny s maximální šetrností k přírodnímu prostředí. Sběr a zpracování rostlin bez herbicidů, pesticidů a bez genetické modifikace. 

Informace obsažené na našich stránkách nebyly schváleny státním ústavem pro kontrolu léčiv. Produkty zde nabízené nejsou léky ani nejsou určeny na léčbu onemocnění. Informace obsažené na těchto stránkách jsou sdíleny pouze pro vzdělávací a informativní účely. 

Pokud  jste gravidní, kojíte, užíváte větší množství léků, nebo trpíte závažným onemocněním, nejprve produkt konzultujte s lékařem. Jakékoli další dotazy rádi zodpovíme, neváhejte nás kontaktovat. Neužívat vnitřně !

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: