Novinka Tip

INFORMAČNÍ ESENCE ZMĚNA

Informační esence Změna podporuje naši schopnost změny v jakékoliv oblasti života, osobní, profesní, partnerské. Dostáváme se do stavu FLOW, kdy plujeme s proudem, který nás v každém okamžiku podporuje.

 

"Změna je mým nekonečným příběhem"

 

obsah: 30 ml


  • Skladem
    Můžeme doručit do: 3.2.2021
699 Kč
Kategorie: INFORMAČNÍ ESENCE
 

Změna

Informační esence Změna podporuje naši schopnost změny v jakékoliv oblasti života, osobní, profesní, partnerské. Může se týkat i rozvoje zdraví, vzdělání, poznání a dalšího. Přestáváme sami sebe omezovat tím, že z pohodlnosti, nízké sebedůvěry, přílišné váhavosti, stereotypu nebo, že nevidíme možnosti a příležitosti kolem nás, ztrácíme kontakt s aktuálními energiemi a potenciály doby. Tím se stane, že nevyužíváme synchronicity, které pracují pro nás. 

S informační esencí Změna se mění náš postoj a naše vnímání změn, kterými všichni procházíme. Nový postoj nám dopřává zůstat v komfortní zóně a projít změnou, aniž bychom to vnímali jako újmu na pohodlí, klidu, aniž by nás svíraly obavy z vlastního selhání nebo definitivy našeho rozhodnutí. Změna se pro nás stává příležitostí.

Dostáváme se do stavu FLOW, kdy plujeme s proudem, který nás v každém okamžiku podporuje. Víme, že každá změna je jen jeden krok a žádný z nich není definitivní a nevratný. Jen nás dostává do místa s jinými možnostmi a směry, které jsme z původního místa neviděli.

Dlouhodobější aplikací informační esence Změna se s prostupem dílčími změnami dostáváme do pozice sběratele zkušeností, který sám vědomě tvoří svou kolekci, nevidí každý jednotlivý krok jako fatální, ale má nadhled a umí cíleně sestavovat řetězce změn a doplout ke kýženému cíli.

 

Použití:

Informační esenci Změna můžeme používat například v situacích, kdy:

  • Dlouho se nemůžeme odhodlat k rozhodnutí
  • Bojíme se životních změn
  • Nejsme spokojeni se současným stavem v práci, partnerství apod., ale nenacházíme lepší řešení
  • Každé i sebemenší vykolejení ze známých cest nás stresuje
  • Máme pochybnosti o tom, zda jsme schopni se správně rozhodnout
  • Chceme změnit život, ale nevíme kde začít

 

 

Aplikace:

Informační esenci naneseme přímo na kůži do místa, kde dobře proudí krev (podobně jako parfém) nebo do bezprostředního okolí těla - do aury. Informační esenci je možné používat i v místnostech doma či v pracovním prostředí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.