INFORMAČNÍ ESENCE ZMĚNA

Informační esence Změna podporuje naši schopnost změny v jakékoliv oblasti života, osobní, profesní, partnerské. Dostáváme se do stavu FLOW, kdy plujeme s proudem, který nás v každém okamžiku podporuje.

 

Esence jemně působí na psychiku, která dále ovlivňuje stav fyzického těla. Voda je použitá jako nosné médium, protože nejlépe interaguje s tělem, je neutrální a bez jakýchkoliv vedlejších účinků.

 

"Změna je mým nekonečným příběhem"

 

Složení: voda a informace vložená technologií Continual Connection 

Obsah: 30 ml

 

Podrobný popis jak fungují informační esence naleznete zde.

  • 699 Kč 309 Kč –44 %
  • Skladem
    Můžeme doručit do: 8.6.2023
390 Kč
Kategorie: INFORMAČNÍ ESENCE
 

Změna

Informační esence Změna podporuje naši schopnost změny v jakékoliv oblasti života, osobní, profesní, partnerské. Může se týkat i rozvoje zdraví, vzdělání, poznání a dalšího. Přestáváme sami sebe omezovat tím, že z pohodlnosti, nízké sebedůvěry, přílišné váhavosti, stereotypu nebo, že nevidíme možnosti a příležitosti kolem nás, ztrácíme kontakt s aktuálními energiemi a potenciály doby. Tím se stane, že nevyužíváme synchronicity, které pracují pro nás. 

S informační esencí Změna se mění náš postoj a naše vnímání změn, kterými všichni procházíme. Nový postoj nám dopřává zůstat v komfortní zóně a projít změnou, aniž bychom to vnímali jako újmu na pohodlí, klidu, aniž by nás svíraly obavy z vlastního selhání nebo definitivy našeho rozhodnutí. Změna se pro nás stává příležitostí.

Dostáváme se do stavu FLOW, kdy plujeme s proudem, který nás v každém okamžiku podporuje. Víme, že každá změna je jen jeden krok a žádný z nich není definitivní a nevratný. Jen nás dostává do místa s jinými možnostmi a směry, které jsme z původního místa neviděli.

Dlouhodobější aplikací informační esence Změna se s prostupem dílčími změnami dostáváme do pozice sběratele zkušeností, který sám vědomě tvoří svou kolekci, nevidí každý jednotlivý krok jako fatální, ale má nadhled a umí cíleně sestavovat řetězce změn a doplout ke kýženému cíli.

 

Použití:

Informační esenci Změna můžeme používat například v situacích, kdy:

  • Dlouho se nemůžeme odhodlat k rozhodnutí
  • Bojíme se životních změn
  • Nejsme spokojeni se současným stavem v práci, partnerství apod., ale nenacházíme lepší řešení
  • Každé i sebemenší vykolejení ze známých cest nás stresuje
  • Máme pochybnosti o tom, zda jsme schopni se správně rozhodnout
  • Chceme změnit život, ale nevíme kde začít

 

 

Aplikace:

Informační esenci naneseme přímo na kůži do místa, kde dobře proudí krev (podobně jako parfém) nebo do bezprostředního okolí těla - do aury. Informační esenci je možné používat i v místnostech doma či v pracovním prostředí.

 

V žádném případě nenahrazují kvalifikovanou léčbu lékaře, proto každý, kdo se rozhodne pro tuto metodu, činí tak sám ze své svobodné vůle. Informace obsažené na našich stránkách nebyly schváleny státním ústavem pro kontrolu léčiv. Produkty zde nabízené nejsou léky ani nejsou určeny na léčbu onemocnění. Informace obsažené na těchto stránkách jsou sdíleny pouze pro vzdělávací a informativní účely. Pokud  jste gravidní, kojíte, užíváte větší množství léků, nebo trpíte závažným onemocněním, nejprve produkt konzultujte s lékařem. Jakékoli další dotazy rádi zodpovíme, neváhejte nás kontaktovat.

Informační produkty, psychosomatika


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: