INFORMAČNÍ ESENCE ZÍSKÁNÍ PRÁCE

Aplikací informační esence Získání práce se aktivují v bytosti kvality související s prací či výdělečnou činností, které jsou pro člověka žádoucí a obecně přirozené.

 

"Vím, co od práce chci a přichází sama"

 

Obsah: 30ml


  • Skladem
    Můžeme doručit do: 1.2.2021
699 Kč
Kategorie: INFORMAČNÍ ESENCE
 

Získání práce

Aplikací informační esence Získání práce se aktivují v bytosti kvality související s prací či výdělečnou činností, které jsou pro člověka žádoucí a obecně přirozené. V harmonickém nastavení má práce člověka těšit, obohacovat, dobře saturovat jeho hmotné potřeby. Má být současně prospěšná okolí nebo společnosti. Tedy má mít smysl nejen pro něj, ale i pro vyšší celek jako je rodina, lokalita, národ, Země.

Prací s touto informační esencí by měla být zprvu fáze sebeuvědomění a sebepozorování, jejímž cílem je uvědomit si pro sebe hodnoty, které od práce očekávám a upřednostňuji (zaujetí, naplnění, radost, finanční ohodnocení, lidsky příjemné prostředí, čisté a zdraví nepoškozující prostředí, apod.). Toto vyjasnění, uspořádání uvnitř sebe potom lze zesílit informační esencí, tedy intenzivně tuto „poptávku“ vyzařovat a stejně silně ji přitahovat.

 

Použití:

Informační esenci Získání práce můžeme používat například v situacích, kdy:

  • Potřebujeme si ujasnit proč nejsme spokojeni v práci
  • Potřebujeme si ujasnit, co vlastně chceme dělat
  • Hledáme novou práci či měníme profesi
  • Stávající práci nechceme opustit, ale potřebujeme se v ní cítit lépe
  • Chceme najít smysl toho, co děláme nebo co bychom rádi dělali

 

Aplikace:

Informační esenci naneseme přímo na kůži do místa, kde dobře proudí krev (podobně jako parfém) nebo do bezprostředního okolí těla - do aury. Informační esenci je možné používat i v místnostech, doma či v pracovním prostředí.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.