INFORMAČNÍ ESENCE ZÍSKÁNÍ PRÁCE

Aplikací informační esence Získání práce se aktivují v bytosti kvality související s prací či výdělečnou činností, které jsou pro člověka žádoucí a obecně přirozené.

 

Esence jemně působí na psychiku, která dále ovlivňuje stav fyzického těla. Voda je použitá jako nosné médium, protože nejlépe interaguje s tělem, je neutrální a bez jakýchkoliv vedlejších účinků.

 

"Vím, co od práce chci a přichází sama"

 

Složení: voda a informace vložená technologií Continual Connection

Obsah: 30ml

 

Podrobný popis jak fungují informační esence naleznete zde.

  • 699 Kč 309 Kč –44 %
  • Skladem
    Můžeme doručit do: 8.6.2023
390 Kč
Kategorie: INFORMAČNÍ ESENCE
 

Získání práce

Aplikací informační esence Získání práce se aktivují v bytosti kvality související s prací či výdělečnou činností, které jsou pro člověka žádoucí a obecně přirozené. V harmonickém nastavení má práce člověka těšit, obohacovat, dobře saturovat jeho hmotné potřeby. Má být současně prospěšná okolí nebo společnosti. Tedy má mít smysl nejen pro něj, ale i pro vyšší celek jako je rodina, lokalita, národ, Země.

Prací s touto informační esencí by měla být zprvu fáze sebeuvědomění a sebepozorování, jejímž cílem je uvědomit si pro sebe hodnoty, které od práce očekávám a upřednostňuji (zaujetí, naplnění, radost, finanční ohodnocení, lidsky příjemné prostředí, čisté a zdraví nepoškozující prostředí, apod.). Toto vyjasnění, uspořádání uvnitř sebe potom lze zesílit informační esencí, tedy intenzivně tuto „poptávku“ vyzařovat a stejně silně ji přitahovat.

 

Použití:

Informační esenci Získání práce můžeme používat například v situacích, kdy:

  • Potřebujeme si ujasnit proč nejsme spokojeni v práci
  • Potřebujeme si ujasnit, co vlastně chceme dělat
  • Hledáme novou práci či měníme profesi
  • Stávající práci nechceme opustit, ale potřebujeme se v ní cítit lépe
  • Chceme najít smysl toho, co děláme nebo co bychom rádi dělali

 

Aplikace:

Informační esenci naneseme přímo na kůži do místa, kde dobře proudí krev (podobně jako parfém) nebo do bezprostředního okolí těla - do aury. Informační esenci je možné používat i v místnostech, doma či v pracovním prostředí.

 

V žádném případě nenahrazují kvalifikovanou léčbu lékaře, proto každý, kdo se rozhodne pro tuto metodu, činí tak sám ze své svobodné vůle. Informace obsažené na našich stránkách nebyly schváleny státním ústavem pro kontrolu léčiv. Produkty zde nabízené nejsou léky ani nejsou určeny na léčbu onemocnění. Informace obsažené na těchto stránkách jsou sdíleny pouze pro vzdělávací a informativní účely. Pokud  jste gravidní, kojíte, užíváte větší množství léků, nebo trpíte závažným onemocněním, nejprve produkt konzultujte s lékařem. Jakékoli další dotazy rádi zodpovíme, neváhejte nás kontaktovat.

 

Informační produkty, psychosomatika


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: