INFORMAČNÍ ESENCE ZBAVENÍ SE ŠKODLIVÝCH VZORCŮ

Informační esence Škodlivé vzorce spouští eliminaci vzorců myšlení, postojů, emocionálních reakcí na typové situace, které nejsou v souladu s bytostí, nejsou její čistou přirozeností.

 

Esence jemně působí na psychiku, která dále ovlivňuje stav fyzického těla. Voda je použitá jako nosné médium, protože nejlépe interaguje s tělem, je neutrální a bez jakýchkoliv vedlejších účinků.

 

"Opouštím staré vzorce a vydávám se novým směrem"

 

Složení: voda a informace vložená technologií Continual Connection 

Obsah: 30ml

 

Podrobný popis jak fungují informační esence naleznete zde.

  • 699 Kč 309 Kč –44 %
  • Skladem
    Můžeme doručit do: 8.6.2023
390 Kč
Kategorie: INFORMAČNÍ ESENCE
 

Škodlivé vzorce

Informační esence Škodlivé vzorce spouští eliminaci vzorců myšlení, postojů, emocionálních reakcí na typové situace, které nejsou v souladu s bytostí a nejsou její čistou přirozeností. Jsou většinou zakořeněny ve společnosti, která říká „jak je to správně“ po mnoho staletí. Každý jedinec je obohacením pro své prostředí (rodinu, společnost) jedině tehdy, když je sám sebou v přirozené a čisté podobě. Pokud v sobě nic nepotlačuje, nepřenáší tuto kvalitu na ostatní a tím ozdravuje i lidi kolem sebe. Pokud je sám směsí cizích převzatých / naučených myšlenek, emocí, vzorových reakcí, tím sebe potlačuje, z čehož plyne disharmonie uvnitř něj. Svou individualitou pak nemůže obohatit stvoření.

Spoustu škodlivých vzorců chování máme tak hluboce uloženou, že ani nevnímáme, jak destruktivně působí. Esence působí pozvolna, nejprve přichází uvědomění si toho, co nám nedělá dobře, potom se krystalizuje potřeba s tím něco dělat a dál se ukáže způsob, jak se zbavit toho, co není naší přirozenou součástí. Často to v této fázi bývá překvapivě jednoduché.

 

Použití:

Informační esenci Škodlivé vzorce můžeme používat například v situacích, kdy:

  • Necítíme se dobře sami v sobě, ještě jsme nenašli svou čistou podobu
  • Nevíme jak rozlišit, co je naše vlastní a co převzaté z rodiny, společnosti
  • Procházíme životními změnami a přesto zůstáváme v naučeném schématu obvyklých reakcí, nereflektujeme změnu vnějších podmínek a vlivů
  • Mění se vnější podmínky a my lpíme na svých postojích 
  • Neumíme změnit názor či akceptovat i jiný úhel pohledu

 

 

Aplikace:

Informační esenci naneseme přímo na kůži do místa, kde dobře proudí krev (podobně jako parfém) nebo do bezprostředního okolí těla - do aury. Informační esenci je možné používat i v místnostech, doma či v pracovním prostředí.

 

V žádném případě nenahrazují kvalifikovanou léčbu lékaře, proto každý, kdo se rozhodne pro tuto metodu, činí tak sám ze své svobodné vůle. Informace obsažené na našich stránkách nebyly schváleny státním ústavem pro kontrolu léčiv. Produkty zde nabízené nejsou léky ani nejsou určeny na léčbu onemocnění. Informace obsažené na těchto stránkách jsou sdíleny pouze pro vzdělávací a informativní účely. Pokud  jste gravidní, kojíte, užíváte větší množství léků, nebo trpíte závažným onemocněním, nejprve produkt konzultujte s lékařem. Jakékoli další dotazy rádi zodpovíme, neváhejte nás kontaktovat.

 

 

 

 

Informační produkty, psychosomatika


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: