INFORMAČNÍ ESENCE VNITŘNÍ KLID

Informační esence Vnitřní klid v nás probouzí a aktivuje vnitřní klid rozprostřený do celé naší bytosti, do těla, emocí, myšlenek i duchovní sféry.

 

"Vnitřní klid mi ukazuje širší možnosti"

 

Obsah: 30ml


  • Skladem
    Můžeme doručit do: 25.1.2021
699 Kč
Kategorie: INFORMAČNÍ ESENCE
 

Vnitřní klid

Informační esence Vnitřní klid v nás probouzí a aktivuje vnitřní klid rozprostřený do celé naší bytosti, do těla, emocí, myšlenek i duchovní sféry.

Vystředění intenzity emocí, zklidnění příliš silných emocí, prohloubení příliš vlažných emocí, vystředění intenzity myšlenek – ztlumení věčného koloběhu myšlenek v hlavě při zachování akceschopnosti a možnosti většího nasazení v pravý čas.

Klid a mír v duši, hluboké vědomí toho, že všechno má svůj účel a význam. Že vše co se mi děje má svůj rub i líc, vše musí být vyvážené. Pokud hned nevidím líc a neprožívám z něj euforii, zcela zákonitě to musí přijít. Pokud budu události vnímat jen jednostranně, nepustím k sobě projev, který danou kvalitu vyrovnává a harmonizuje. Když nenastane vyrovnání, zůstáváme uvězněni v nezpracovaném vzorci a dostáváme se opakovaně do stejných situací.

Být dobře usazen sám v sobě, být si jist svým vlastním vnímáním a rozlišováním. Poznat, kdy nastala správná chvíle to či ono začít, vykonat, ukončit a pak se k tomu již nevracet. Používat svou energii a potenciály uváženě, nevyčerpávat se a nevydávat se naplano. Při vnitřním klidu má lidská bytost přirozenou tendenci se propojovat s vyššími složkami sebe sama a lépe využívat své dary. Jít k cíli s minimální námahou.

 

Použití:

Informační esenci Vnitřní klid můžeme používat například v situacích, kdy:

  • Máme časté výkyvy nálad
  • Máme sklon reagovat příliš emocionálně
  • Neumíme zastavit věčný koloběh myšlenek
  • Při vnitřní nejistotě a stálých pochybnostech 
  • Při častých pocitech strachu

 

 

Aplikace:

Informační esenci naneseme přímo na kůži do místa, kde dobře proudí krev (podobně jako parfém) nebo do bezprostředního okolí těla - do aury. Informační esenci je možné používat i v místnostech, doma či v pracovním prostředí.

 

 

 

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.