INFORMAČNÍ ESENCE VNITŘNÍ KLID

Informační esence Vnitřní klid v nás probouzí a aktivuje vnitřní klid rozprostřený do celé naší bytosti, do těla, emocí, myšlenek i duchovní sféry.

 

Esence jemně působí na psychiku, která dále ovlivňuje stav fyzického těla. Voda je použitá jako nosné médium, protože nejlépe interaguje s tělem, je neutrální a bez jakýchkoliv vedlejších účinků.

 

"Vnitřní klid mi ukazuje širší možnosti"

 

Složení: voda a informace vložená technologií Continual Connection

Obsah: 30ml

 

Podrobný popis jak fungují informační esence naleznete zde.

  • 699 Kč 309 Kč –44 %
  • Skladem
    Můžeme doručit do: 8.6.2023
390 Kč
Kategorie: INFORMAČNÍ ESENCE
 

Vnitřní klid

Informační esence Vnitřní klid v nás probouzí a aktivuje vnitřní klid rozprostřený do celé naší bytosti, do těla, emocí, myšlenek i duchovní sféry.

Vystředění intenzity emocí, zklidnění příliš silných emocí, prohloubení příliš vlažných emocí, vystředění intenzity myšlenek – ztlumení věčného koloběhu myšlenek v hlavě při zachování akceschopnosti a možnosti většího nasazení v pravý čas.

Klid a mír v duši, hluboké vědomí toho, že všechno má svůj účel a význam. Že vše co se mi děje má svůj rub i líc, vše musí být vyvážené. Pokud hned nevidím líc a neprožívám z něj euforii, zcela zákonitě to musí přijít. Pokud budu události vnímat jen jednostranně, nepustím k sobě projev, který danou kvalitu vyrovnává a harmonizuje. Když nenastane vyrovnání, zůstáváme uvězněni v nezpracovaném vzorci a dostáváme se opakovaně do stejných situací.

Být dobře usazen sám v sobě, být si jist svým vlastním vnímáním a rozlišováním. Poznat, kdy nastala správná chvíle to či ono začít, vykonat, ukončit a pak se k tomu již nevracet. Používat svou energii a potenciály uváženě, nevyčerpávat se a nevydávat se naplano. Při vnitřním klidu má lidská bytost přirozenou tendenci se propojovat s vyššími složkami sebe sama a lépe využívat své dary. Jít k cíli s minimální námahou.

 

Použití:

Informační esenci Vnitřní klid můžeme používat například v situacích, kdy:

  • Máme časté výkyvy nálad
  • Máme sklon reagovat příliš emocionálně
  • Neumíme zastavit věčný koloběh myšlenek
  • Při vnitřní nejistotě a stálých pochybnostech 
  • Při častých pocitech strachu

 

 

Aplikace:

Informační esenci naneseme přímo na kůži do místa, kde dobře proudí krev (podobně jako parfém) nebo do bezprostředního okolí těla - do aury. Informační esenci je možné používat i v místnostech, doma či v pracovním prostředí.

 

V žádném případě nenahrazují kvalifikovanou léčbu lékaře, proto každý, kdo se rozhodne pro tuto metodu, činí tak sám ze své svobodné vůle. Informace obsažené na našich stránkách nebyly schváleny státním ústavem pro kontrolu léčiv. Produkty zde nabízené nejsou léky ani nejsou určeny na léčbu onemocnění. Informace obsažené na těchto stránkách jsou sdíleny pouze pro vzdělávací a informativní účely. Pokud  jste gravidní, kojíte, užíváte větší množství léků, nebo trpíte závažným onemocněním, nejprve produkt konzultujte s lékařem. Jakékoli další dotazy rádi zodpovíme, neváhejte nás kontaktovat.

 

 

 

 

 

 

 

Informační produkty, psychosomatika


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: