INFORMAČNÍ ESENCE ÚZKOST

Informační esence Úzkost postupně rozpouští vědomé i podvědomé spouštěče úzkostí, paniky, různých typů psychických propadů.

 

Esence jemně působí na psychiku, která dále ovlivňuje stav fyzického těla. Voda je použitá jako nosné médium, protože nejlépe interaguje s tělem, je neutrální a bez jakýchkoliv vedlejších účinků.

 

"Vítězím nad svou úzkostí "

 

Složení: voda a informace vložená technologií Continual Connection

Obsah: 30ml

 

Podrobný popis jak fungují informační esence naleznete zde.

  • 699 Kč 309 Kč –44 %
  • Skladem
    Můžeme doručit do: 8.6.2023
390 Kč
Kategorie: INFORMAČNÍ ESENCE
 

Úzkost

Informační esence Úzkost postupně rozpouští vědomé i podvědomé spouštěče úzkostí, paniky, různých typů psychických propadů. Ty k nám přichází často úplně bez varovných signálů, nemůžeme se tedy na ně připravit nebo se jim vyhnout. Někdy ani neumíme určit, zda jsou vázané na konkrétní místo, člověka nebo situaci, nevíme jak dlouho to bude trvat a nevíme jak se z tohoto stavu dostat.  Funguje na bázi antidepresiv.

Projevy úzkosti a paniky můžeme zaznamenat na těle v různých formách, například jako tlak v hlavě, pocit plovoucího žaludku, nutkání na zvracení, neustálený a nezaostřený zrak, pocit blízkých mdlob, bušení srdce, chvění v částech nebo celém těle a mnoho dalších. V psychice můžeme zaznamenat neschopnost se soustředit, neschopnost najít řešení, pocit vlastní marnosti, bezvýchodnost, naprostou samotu a opuštěnost, touhu nebýt, nejde vydržet být a žít sám se sebou a jiné.

Opakováním podobných situací se z toho stává vzorec, přichází obavy, zda a kdy to znovu přijde, jak to vyřeším, když na to nemám energii, čím to vyvolávám.

Esence použitá v tom okamžiku nám umožňuje opustit toto rozpoložení, povznést se nad neúnosnou situaci, odosobnit se, být více nezaujatým pozorovatelem a divákem sebe sama. Ve změněném vnímání jsme schopni si pomoci, vidíme řešení, které při zacyklení uvnitř úzkosti a paniky pro nás nebylo viditelné. Může být i zcela jednoduché – třeba „teď nebudu hledat cestu a půjdu spát, zítra uvidím“, „napřed uklidím / nakoupím / napíšu úkol / zaliju květiny a teprve potom se rozhodnu, co bude dál“. Zkrátka esence odvede naší pozornost jinam a tedy stav paniky a úzkosti nebude dále vyživován naší energií (směr a využití naší energie je určena zaměřením naší pozornosti), tím se oslabí a rozplyne. 

Dlouhodobější používání informační esence čistí naše vzorce chování, reakcí, postojů a přesvědčení, které nás vedou do situací, které v nás vyvolávají úzkostné stavy a paniku.

Použití:

Informační esenci Úzkost můžeme používat například v situacích, kdy:

  • fungují na bázi antidepresiv
  • Jsme sevření úzkostí a panikou
  • Nenapadá nás žádné řešení naší momentální situace
  • Vůbec nevnímáme svůj potenciál a své možnosti
  • V rozhodujících situacích vždy selžeme nebo si myslíme, že jsme selhali
  • Preventivně před očekávaným náročným obdobím

 

 

Aplikace:

Informační esenci naneseme přímo na kůži do místa, kde dobře proudí krev (podobně jako parfém) nebo do bezprostředního okolí těla - do aury. Informační esenci je možné používat i v místnostech doma či v pracovním prostředí.

 

V žádném případě nenahrazují kvalifikovanou léčbu lékaře, proto každý, kdo se rozhodne pro tuto metodu, činí tak sám ze své svobodné vůle. Informace obsažené na našich stránkách nebyly schváleny státním ústavem pro kontrolu léčiv. Produkty zde nabízené nejsou léky ani nejsou určeny na léčbu onemocnění. Informace obsažené na těchto stránkách jsou sdíleny pouze pro vzdělávací a informativní účely. Pokud  jste gravidní, kojíte, užíváte větší množství léků, nebo trpíte závažným onemocněním, nejprve produkt konzultujte s lékařem. Jakékoli další dotazy rádi zodpovíme, neváhejte nás kontaktovat. 

 

Informační produkty, psychosomatika


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: