Novinka Tip

INFORMAČNÍ ESENCE ÚZKOST

Informační esence Úzkost postupně rozpouští vědomé i podvědomé spouštěče úzkostí, paniky, různých typů psychických propadů.

 

"Vítězím nad svou úzkostí "

 

obsah: 30ml


  • Skladem
    Můžeme doručit do: 3.2.2021
699 Kč
Kategorie: INFORMAČNÍ ESENCE
 

Úzkost

Informační esence Úzkost postupně rozpouští vědomé i podvědomé spouštěče úzkostí, paniky, různých typů psychických propadů. Ty k nám přichází často úplně bez varovných signálů, nemůžeme se tedy na ně připravit nebo se jim vyhnout. Někdy ani neumíme určit, zda jsou vázané na konkrétní místo, člověka nebo situaci, nevíme jak dlouho to bude trvat a nevíme jak se z tohoto stavu dostat.  Funguje na bázi antidepresiv.

Projevy úzkosti a paniky můžeme zaznamenat na těle v různých formách, například jako tlak v hlavě, pocit plovoucího žaludku, nutkání na zvracení, neustálený a nezaostřený zrak, pocit blízkých mdlob, bušení srdce, chvění v částech nebo celém těle a mnoho dalších. V psychice můžeme zaznamenat neschopnost se soustředit, neschopnost najít řešení, pocit vlastní marnosti, bezvýchodnost, naprostou samotu a opuštěnost, touhu nebýt, nejde vydržet být a žít sám se sebou a jiné.

Opakováním podobných situací se z toho stává vzorec, přichází obavy, zda a kdy to znovu přijde, jak to vyřeším, když na to nemám energii, čím to vyvolávám.

Esence použitá v tom okamžiku nám umožňuje opustit toto rozpoložení, povznést se nad neúnosnou situaci, odosobnit se, být více nezaujatým pozorovatelem a divákem sebe sama. Ve změněném vnímání jsme schopni si pomoci, vidíme řešení, které při zacyklení uvnitř úzkosti a paniky pro nás nebylo viditelné. Může být i zcela jednoduché – třeba „teď nebudu hledat cestu a půjdu spát, zítra uvidím“, „napřed uklidím / nakoupím / napíšu úkol / zaliju květiny a teprve potom se rozhodnu, co bude dál“. Zkrátka esence odvede naší pozornost jinam a tedy stav paniky a úzkosti nebude dále vyživován naší energií (směr a využití naší energie je určena zaměřením naší pozornosti), tím se oslabí a rozplyne. 

Dlouhodobější používání informační esence čistí naše vzorce chování, reakcí, postojů a přesvědčení, které nás vedou do situací, které v nás vyvolávají úzkostné stavy a paniku.

Použití:

Informační esenci Úzkost můžeme používat například v situacích, kdy:

  • fungují na bázi antidepresiv
  • Jsme sevření úzkostí a panikou
  • Nenapadá nás žádné řešení naší momentální situace
  • Vůbec nevnímáme svůj potenciál a své možnosti
  • V rozhodujících situacích vždy selžeme nebo si myslíme, že jsme selhali
  • Preventivně před očekávaným náročným obdobím

 

 

Aplikace:

Informační esenci naneseme přímo na kůži do místa, kde dobře proudí krev (podobně jako parfém) nebo do bezprostředního okolí těla - do aury. Informační esenci je možné používat i v místnostech doma či v pracovním prostředí.

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.