INFORMAČNÍ ESENCE SYNCHRONICITY

Informační esence Synchronicity posunuje řízení našeho života do vyšší úrovně. Synchronicita znamená tu nejlepší kombinaci místa, času, situace, dalších lidí a okolností v širších souvislostech.

 

"Synchronicity mě vedou ve správný čas na správné místo"

 

Obsah: 30ml


  • Skladem
    Můžeme doručit do: 22.1.2021
699 Kč
Kategorie: INFORMAČNÍ ESENCE
 

Synchronicity

Informační esence Synchronicity posunuje řízení našeho života do vyšší úrovně. Kromě plánované a očekávané cesty životem řízené převážně levou hemisférou a omezené na 3D. Dává prostor i vyšším složkám bytosti, jejichž  vliv k nám přichází převážně přes pravou hemisféru a je rozumem/levou hemisférou těžko uchopitelný. Zato je komplexnější a koordinovanější v širších souvislostech.

Synchronicita znamená tu nejlepší kombinaci místa, času, situace, dalších lidí a okolností v širších souvislostech.  Člověk ji identifikuje podle pocitu, najednou ví, že ten správný okamžik je teď a také je třeba ho hned následovat, ne později (protože teď musím něco jiného), večer nebo zítra. A právě schopnost vidět /rozpoznat / zacítit tento okamžik v nás probouzí používání informační esence Synchronicity. Ve správném okamžiku jde všechno hladce, s minimem vynaložené energie, se spolupracujícími lidmi tak, aby to pro všechny bylo v pořádku, podpora vesmíru je v této chvíli nejsilnější. Jsme v toku silné široké řeky.

Je třeba podotknout, že naše obvyklé lidské hledisko má nějaké očekávání a synchronicitní události nás obvykle vedou úplně jinou cestou. My si často myslíme, že to není ta správná cesta. Cest je mnoho a tím, že nenecháme volný průchod, brzdíme hladký průchod události. Nejdůležitější je udržet ve své mysli cíl, ke kterému směřujeme a současně dovolit mírnou odchylku, která většinou přináší větší soulad našeho záměru s námi.

 

Použití:

Informační esenci Synchronicity můžeme používat například v situacích, kdy:

  • Jsme odevzdaní, nelpíme úplně na splnění cíle, ale stále si ho přejeme
  • Nevíme si rady, jakou cestu zvolit k dosažení záměru
  • Máme pocit, že všechny varianty řešení nejsou dokonalé
  • Nechceme přímo spouštět projekt / setkání / záměr, chceme, aby nás tam okolnosti samy zavedly
  • Nejlepší je pojmout zkoušení jako hru, kde nelpím příliš na výsledku

 

 

Aplikace:

Informační esenci naneseme přímo na kůži do místa, kde dobře proudí krev (podobně jako parfém) nebo do bezprostředního okolí těla - do aury. Informační esenci je možné používat i v místnostech, doma či v pracovním prostředí.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.