INFORMAČNÍ ESENCE SYNCHRONICITY

Informační esence Synchronicity posunuje řízení našeho života do vyšší úrovně. Synchronicita znamená tu nejlepší kombinaci místa, času, situace, dalších lidí a okolností v širších souvislostech.

 

Esence jemně působí na psychiku, která dále ovlivňuje stav fyzického těla. Voda je použitá jako nosné médium, protože nejlépe interaguje s tělem, je neutrální a bez jakýchkoliv vedlejších účinků.

 

"Synchronicity mě vedou ve správný čas na správné místo"

 

Složení: voda a informace vložená technologií Continual Connection 

Obsah: 30ml

 

Podrobný popis jak fungují informační esence naleznete zde.

  • 699 Kč 309 Kč –44 %
  • Skladem
    Můžeme doručit do: 8.6.2023
390 Kč
Kategorie: INFORMAČNÍ ESENCE
 

Synchronicity

Informační esence Synchronicity posunuje řízení našeho života do vyšší úrovně. Kromě plánované a očekávané cesty životem řízené převážně levou hemisférou a omezené na 3D. Dává prostor i vyšším složkám bytosti, jejichž  vliv k nám přichází převážně přes pravou hemisféru a je rozumem/levou hemisférou těžko uchopitelný. Zato je komplexnější a koordinovanější v širších souvislostech.

Synchronicita znamená tu nejlepší kombinaci místa, času, situace, dalších lidí a okolností v širších souvislostech.  Člověk ji identifikuje podle pocitu, najednou ví, že ten správný okamžik je teď a také je třeba ho hned následovat, ne později (protože teď musím něco jiného), večer nebo zítra. A právě schopnost vidět /rozpoznat / zacítit tento okamžik v nás probouzí používání informační esence Synchronicity. Ve správném okamžiku jde všechno hladce, s minimem vynaložené energie, se spolupracujícími lidmi tak, aby to pro všechny bylo v pořádku, podpora vesmíru je v této chvíli nejsilnější. Jsme v toku silné široké řeky.

Je třeba podotknout, že naše obvyklé lidské hledisko má nějaké očekávání a synchronicitní události nás obvykle vedou úplně jinou cestou. My si často myslíme, že to není ta správná cesta. Cest je mnoho a tím, že nenecháme volný průchod, brzdíme hladký průchod události. Nejdůležitější je udržet ve své mysli cíl, ke kterému směřujeme a současně dovolit mírnou odchylku, která většinou přináší větší soulad našeho záměru s námi.

 

Použití:

Informační esenci Synchronicity můžeme používat například v situacích, kdy:

  • Jsme odevzdaní, nelpíme úplně na splnění cíle, ale stále si ho přejeme
  • Nevíme si rady, jakou cestu zvolit k dosažení záměru
  • Máme pocit, že všechny varianty řešení nejsou dokonalé
  • Nechceme přímo spouštět projekt / setkání / záměr, chceme, aby nás tam okolnosti samy zavedly
  • Nejlepší je pojmout zkoušení jako hru, kde nelpím příliš na výsledku

 

 

Aplikace:

Informační esenci naneseme přímo na kůži do místa, kde dobře proudí krev (podobně jako parfém) nebo do bezprostředního okolí těla - do aury. Informační esenci je možné používat i v místnostech, doma či v pracovním prostředí.

 

V žádném případě nenahrazují kvalifikovanou léčbu lékaře, proto každý, kdo se rozhodne pro tuto metodu, činí tak sám ze své svobodné vůle. Informace obsažené na našich stránkách nebyly schváleny státním ústavem pro kontrolu léčiv. Produkty zde nabízené nejsou léky ani nejsou určeny na léčbu onemocnění. Informace obsažené na těchto stránkách jsou sdíleny pouze pro vzdělávací a informativní účely. Pokud  jste gravidní, kojíte, užíváte větší množství léků, nebo trpíte závažným onemocněním, nejprve produkt konzultujte s lékařem. Jakékoli další dotazy rádi zodpovíme, neváhejte nás kontaktovat.

 

Informační produkty, psychosomatika


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: