INFORMAČNÍ ESENCE SVOBODA

Informační esence Svoboda k nám přitahuje a v nás aktivuje niterný pocit svobody. Vědomí, že mám možnost volby.

 

Esence jemně působí na psychiku, která dále ovlivňuje stav fyzického těla. Voda je použitá jako nosné médium, protože nejlépe interaguje s tělem, je neutrální a bez jakýchkoliv vedlejších účinků.

 

"Svoboda mi dává nezávislost"

 

Složení: voda a informace vložená technologií Continual Connection 

Obsah: 30ml

 

Podrobný popis jak fungují informační esence naleznete zde.

  • 699 Kč 309 Kč –44 %
  • Skladem
    Můžeme doručit do: 8.6.2023
390 Kč
Kategorie: INFORMAČNÍ ESENCE
 

Svoboda

Informační esence Svoboda k nám přitahuje a v nás aktivuje niterný pocit svobody. Vědomí, že mám možnost volby. Mohu nebo nemusím ji následovat, mohu její následování na čas odložit. Ale přítomnost tohoto stavu MŮŽU je velice podpůrná pro psychiku a rozvoj osobnosti. Vytahuje nás z bezvýchodnosti všech možných situací, pouští kreativitu do hledání variant. Pokud najdu jednu jinou variantu řešení, jsem schopen najít i jiné další.

Vnitřní pocit svobody s sebou nese další důležitý aspekt – já jsem já a uvnitř sebe to mohu mít tak, jak já chci a jak mně vyhovuje. Tedy mohu si myslet co chci, zabývat se čím chci, sdílet to nebo nesdílet dle svého rozhodnutí. Pokud tuto vnitřní svobodu v sobě ukotvím a stane se přirozenou, samozřejmě ve formě, která nezasahuje do osobní svobody někoho jiného, začne vnější prostředí na toto mé nastavení automaticky reagovat a ustanou vnější tendence vstoupit do mého osobního prostoru a manipulovat s ním. Toto vše jsou přirozené energetické zákonitosti, které je možné nastavit prostřednictvím svého vnitřního nastavení.

 

Použití:

Informační esenci Svoboda můžeme používat například v situacích, kdy:

  • Máme pocit, že jsme uvězněni v práci, finanční situaci, partnerství a pod.
  • Neumíme najít východisko
  • Zdá se nám, že život je vzorově naplánovaný a my to takhle nechceme
  • Žijeme očekávání jiných lidí – rodičů, zaměstnavatele
  • Vše v životě podřizujeme vnějším společenským pravidlům (mít dobré vzdělání, dobrou práci, dobré postavení …. Bez radosti ze života)

 

 

Aplikace:

Informační esenci naneseme přímo na kůži do místa, kde dobře proudí krev (podobně jako parfém) nebo do bezprostředního okolí těla - do aury. Informační esenci je možné používat i v místnostech, doma či v pracovním prostředí.

 

V žádném případě nenahrazují kvalifikovanou léčbu lékaře, proto každý, kdo se rozhodne pro tuto metodu, činí tak sám ze své svobodné vůle. Informace obsažené na našich stránkách nebyly schváleny státním ústavem pro kontrolu léčiv. Produkty zde nabízené nejsou léky ani nejsou určeny na léčbu onemocnění. Informace obsažené na těchto stránkách jsou sdíleny pouze pro vzdělávací a informativní účely. Pokud  jste gravidní, kojíte, užíváte větší množství léků, nebo trpíte závažným onemocněním, nejprve produkt konzultujte s lékařem. Jakékoli další dotazy rádi zodpovíme, neváhejte nás kontaktovat.

Informační produkty, psychosomatika


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: