INFORMAČNÍ ESENCE SVOBODA

Informační esence Svoboda k nám přitahuje a v nás aktivuje niterný pocit svobody. Vědomí, že mám možnost volby.

 

"Svoboda mi dává nezávislost"

 

Obsah: 30ml


  • Skladem
    Můžeme doručit do: 22.1.2021
699 Kč
Kategorie: INFORMAČNÍ ESENCE
 

Svoboda

Informační esence Svoboda k nám přitahuje a v nás aktivuje niterný pocit svobody. Vědomí, že mám možnost volby. Mohu nebo nemusím ji následovat, mohu její následování na čas odložit. Ale přítomnost tohoto stavu MŮŽU je velice podpůrná pro psychiku a rozvoj osobnosti. Vytahuje nás z bezvýchodnosti všech možných situací, pouští kreativitu do hledání variant. Pokud najdu jednu jinou variantu řešení, jsem schopen najít i jiné další.

Vnitřní pocit svobody s sebou nese další důležitý aspekt – já jsem já a uvnitř sebe to mohu mít tak, jak já chci a jak mně vyhovuje. Tedy mohu si myslet co chci, zabývat se čím chci, sdílet to nebo nesdílet dle svého rozhodnutí. Pokud tuto vnitřní svobodu v sobě ukotvím a stane se přirozenou, samozřejmě ve formě, která nezasahuje do osobní svobody někoho jiného, začne vnější prostředí na toto mé nastavení automaticky reagovat a ustanou vnější tendence vstoupit do mého osobního prostoru a manipulovat s ním. Toto vše jsou přirozené energetické zákonitosti, které je možné nastavit prostřednictvím svého vnitřního nastavení.

 

Použití:

Informační esenci Svoboda můžeme používat například v situacích, kdy:

  • Máme pocit, že jsme uvězněni v práci, finanční situaci, partnerství a pod.
  • Neumíme najít východisko
  • Zdá se nám, že život je vzorově naplánovaný a my to takhle nechceme
  • Žijeme očekávání jiných lidí – rodičů, zaměstnavatele
  • Vše v životě podřizujeme vnějším společenským pravidlům (mít dobré vzdělání, dobrou práci, dobré postavení …. Bez radosti ze života)

 

 

Aplikace:

Informační esenci naneseme přímo na kůži do místa, kde dobře proudí krev (podobně jako parfém) nebo do bezprostředního okolí těla - do aury. Informační esenci je možné používat i v místnostech, doma či v pracovním prostředí.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.