INFORMAČNÍ ESENCE STRACH

Informační esence Strach rozpouští naše strachy, úzkosti, obavy. Rovněž nás zbavuje závislosti a lpění na dosaženém výsledku a výkonu. Často jsme uvězněni vlastními představami o tom, jak má něco správně být, jak máme správně vypadat, jak se máme správně chovat.

 

Esence jemně působí na psychiku, která dále ovlivňuje stav fyzického těla. Voda je použitá jako nosné médium, protože nejlépe interaguje s tělem, je neutrální a bez jakýchkoliv vedlejších účinků.

 

"beze strachu dostal můj život křídla"

 

Složení: voda a informace vložená technologií Continual Connection 

Obsah: 30ml

 

Podrobný popis jak fungují informační esence naleznete zde.

  • 699 Kč 309 Kč –44 %
  • Skladem
    Můžeme doručit do: 8.6.2023
390 Kč
Kategorie: INFORMAČNÍ ESENCE
 

Strach

Informační esence Strach rozpouští naše strachy, úzkosti, obavy. Rovněž nás zbavuje závislosti a lpění na dosaženém výsledku a výkonu. Často jsme uvězněni vlastními představami o tom, jak má něco správně být, jak máme správně vypadat, jak se máme správně chovat.

Informace vložená technologií Contimual Connection do esence Beze strachu nám rozšiřuje záběr vidění, vnímání, pojímání jakékoliv situace i sebe sama. Jako bychom najednou byli schopni vnímat jednu událost z více úhlů pohledu, očima různých lidí. Stáváme se více nezaujatí a objektivnější, vystupujeme ze svých pevných přesvědčení a omezujících hranic.

To nám dává více tolerance k okolí i k sobě samému. Přestáváme mít obavy ze selhání, vlastní nedokonalosti, odsudku od jiných lidí. Jsme schopni vidět, že vždy je víc než jedno řešení, víc než jedna cesta. Dokážeme jakýkoliv výsledek přijmout jako cennou zkušenost a příležitost k osobnímu růstu. Rozšiřujeme tím spektrum svých prožitků a znalostí oproti těm, kteří ze strachu a obav se do ničeho nepustí. Rosteme a nestagnujeme. Jsme schopni vidět příležitosti a uchopit je.

 

Použití:

Informační esenci STRACH můžeme používat například v situacích, kdy:

  • Nejsme si jisti sami sebou, často se porovnáváme s ostatními
  • Nejsme schopni udělat v klidu klíčové rozhodnutí
  • Často se vracíme k minulým událostem a přehráváme si jejich „správnější“ variantu
  • Máme pocit, že naše rozhodnutí jsou vždy definitivní a nejdou zvrátit, což nás svírá 
  • Obáváme se jakýchkoliv změn 

 

 

Aplikace:

Informační esenci naneseme přímo na kůži do místa, kde dobře proudí krev (podobně jako parfém) nebo do bezprostředního okolí těla - do aury. Informační esenci je možné používat i v místnostech doma či v pracovním prostředí.

 

V žádném případě nenahrazují kvalifikovanou léčbu lékaře, proto každý, kdo se rozhodne pro tuto metodu, činí tak sám ze své svobodné vůle. Informace obsažené na našich stránkách nebyly schváleny státním ústavem pro kontrolu léčiv. Produkty zde nabízené nejsou léky ani nejsou určeny na léčbu onemocnění. Informace obsažené na těchto stránkách jsou sdíleny pouze pro vzdělávací a informativní účely. Pokud  jste gravidní, kojíte, užíváte větší množství léků, nebo trpíte závažným onemocněním, nejprve produkt konzultujte s lékařem. Jakékoli další dotazy rádi zodpovíme, neváhejte nás kontaktovat.

Informační produkty, psychosomatika


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: