INFORMAČNÍ ESENCE ŠTĚSTÍ

Informační esence Štěstí nám umožní vnímat pocity blaženosti, štěstí, euforie či pohody.

 

"Štěstí je uvnitř každého, probouzím ho v sobě"

 

Obsah: 30ml


  • Skladem
    Můžeme doručit do: 25.1.2021
699 Kč
Kategorie: INFORMAČNÍ ESENCE
 

Štěstí

Informační esence Štěstí nám tuto kvalitu zviditelňuje. Můžeme si to představit jako pohyb v nekonečnu, kde jsou přítomné všechny kvality. Ale my máme kapacitu vnímat jen omezené množství z nich a štěstí jsme dosud jen málokdy zahlédli. Přesto je stále všudypřítomné.

Aplikací informační esence štěstí do svého prostoru tam tuto kvalitu namnožíme, neboť zahuštěná informace jako magnet přitáhne stejnou kvalitu a také zviditelníme. Najednou začneme její přítomnost vnímat jako zdánlivě bezdůvodné pocity blaženosti, štěstí, euforie, pohody. Rozradostní nás maličkosti, které tu byly i předtím. Při pohledu zvenku se nic nezměnilo, přesto najednou vidíme štěstí v předtím běžných zážitcích, událostech, shledáních. Dojde ke změně zorného úhlu, jako bychom z místa ve stínu v rokli vyšli na kopec s krásným rozhledem na krajinu zalitou sluncem a přesto jsme pořád ve stejné lokalitě.

Tato esence nás posouvá do vyšších vibrací obecně, pozvedá nejen emoce, ale i tvůrčí nápady, výkonnost a v souvislosti s tím i tělesné pocity a zdraví.

 

Použití:

Informační esenci štěstí můžeme používat například v situacích, kdy:

  • Nemáme okamžitou možnost měnit vnější situaci, ve které se necítíme dobře a nedokážeme na ní najít pozitivní aspekty
  • Zdá se nám, že náš život je jednotvárný a nevíme jak z toho vystoupit
  • Žijeme v komfortu a hmotné hojnosti a přesto nám něco schází
  • Potřebujeme „doping“ v podobě nadšení, čiré radosti ze života

 

 

Aplikace:

Informační esenci naneseme přímo na kůži do místa, kde dobře proudí krev (podobně jako parfém) nebo do bezprostředního okolí těla - do aury. Informační esenci je možné používat i v místnostech, doma či v pracovním prostředí.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.