INFORMAČNÍ ESENCE ŠTĚSTÍ

Informační esence Štěstí nám umožní vnímat pocity blaženosti, štěstí, euforie či pohody.

 

Esence jemně působí na psychiku, která dále ovlivňuje stav fyzického těla. Voda je použitá jako nosné médium, protože nejlépe interaguje s tělem, je neutrální a bez jakýchkoliv vedlejších účinků.

 

 

"Štěstí je uvnitř každého, probouzím ho v sobě"

 

Složení: voda a informace vložená technologií Continual Connection

Obsah: 30ml

 

Podrobný popis jak fungují informační esence naleznete zde.

  • 699 Kč 309 Kč –44 %
  • Skladem
    Můžeme doručit do: 8.6.2023
390 Kč
Kategorie: INFORMAČNÍ ESENCE
 

Štěstí

Informační esence Štěstí nám tuto kvalitu zviditelňuje. Můžeme si to představit jako pohyb v nekonečnu, kde jsou přítomné všechny kvality. Ale my máme kapacitu vnímat jen omezené množství z nich a štěstí jsme dosud jen málokdy zahlédli. Přesto je stále všudypřítomné.

Aplikací informační esence štěstí do svého prostoru tam tuto kvalitu namnožíme, neboť zahuštěná informace jako magnet přitáhne stejnou kvalitu a také zviditelníme. Najednou začneme její přítomnost vnímat jako zdánlivě bezdůvodné pocity blaženosti, štěstí, euforie, pohody. Rozradostní nás maličkosti, které tu byly i předtím. Při pohledu zvenku se nic nezměnilo, přesto najednou vidíme štěstí v předtím běžných zážitcích, událostech, shledáních. Dojde ke změně zorného úhlu, jako bychom z místa ve stínu v rokli vyšli na kopec s krásným rozhledem na krajinu zalitou sluncem a přesto jsme pořád ve stejné lokalitě.

Tato esence nás posouvá do vyšších vibrací obecně, pozvedá nejen emoce, ale i tvůrčí nápady, výkonnost a v souvislosti s tím i tělesné pocity a zdraví.

 

Použití:

Informační esenci štěstí můžeme používat například v situacích, kdy:

  • Nemáme okamžitou možnost měnit vnější situaci, ve které se necítíme dobře a nedokážeme na ní najít pozitivní aspekty
  • Zdá se nám, že náš život je jednotvárný a nevíme jak z toho vystoupit
  • Žijeme v komfortu a hmotné hojnosti a přesto nám něco schází
  • Potřebujeme „doping“ v podobě nadšení, čiré radosti ze života

 

 

Aplikace:

Informační esenci naneseme přímo na kůži do místa, kde dobře proudí krev (podobně jako parfém) nebo do bezprostředního okolí těla - do aury. Informační esenci je možné používat i v místnostech, doma či v pracovním prostředí.

 

V žádném případě nenahrazují kvalifikovanou léčbu lékaře, proto každý, kdo se rozhodne pro tuto metodu, činí tak sám ze své svobodné vůle. Informace obsažené na našich stránkách nebyly schváleny státním ústavem pro kontrolu léčiv. Produkty zde nabízené nejsou léky ani nejsou určeny na léčbu onemocnění. Informace obsažené na těchto stránkách jsou sdíleny pouze pro vzdělávací a informativní účely. Pokud  jste gravidní, kojíte, užíváte větší množství léků, nebo trpíte závažným onemocněním, nejprve produkt konzultujte s lékařem. Jakékoli další dotazy rádi zodpovíme, neváhejte nás kontaktovat. 

Informační produkty, psychosomatika


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: