INFORMAČNÍ ESENCE STABILITA

Informační esence Stabilita nás vede do vlastního středu, tlumí výkyvy do extrémů, podporuje ukotvení, vytváří základnu, která nám dává větší setrvačnost, nereagujeme přehnaně a příliš bezprostředně.

 

Esence jemně působí na psychiku, která dále ovlivňuje stav fyzického těla. Voda je použitá jako nosné médium, protože nejlépe interaguje s tělem, je neutrální a bez jakýchkoliv vedlejších účinků.

 

"Vnitřní stabilita ke mně nepouští vnější vlivy"

 

Složení: voda a informace vložená technologií Continual Connection 

Obsah: 30ml

 

Podrobný popis jak fungují informační esence naleznete zde.

 • 699 Kč 309 Kč –44 %
 • Skladem
  Můžeme doručit do: 8.6.2023
390 Kč
Kategorie: INFORMAČNÍ ESENCE
 

Stabilita

 

Informační esence Stabilita nás vede do vlastního středu, tlumí výkyvy do extrémů, podporuje ukotvení. Vytváří základnu, která nám dává větší setrvačnost, nereagujeme přehnaně a příliš bezprostředně. Jako by nás mírně brzdila v rychlých, ukvapených rozhodnutích a příliš definitivních postojích a dávala nám čas nechat k sobě dojít širší souvislosti a hlubší vhledy, vidět situaci, osoby a události z více úhlů pohledu. Potom reagujeme s větším nadhledem a zaujímáme více univerzální postoje a názory. Dokážeme lépe odhadnout dopad svých rozhodnutí a tato rozhodnutí jsou s námi více souladná. 

 

Esence  mírní naše extrémní prožitky, výbuchy emocí, zlosti, nenávisti, ale i euforie, smutku. Vede nás blíž k naší přirozenosti, k harmonii v projevu, v myšlení a emocích.

V tomto nastavení nás neobtěžuje být pilířem pro ostatní, kteří podprahově vnímají naši pevnost, ukotvenost, stabilitu. Stává se to totiž naším přirozeným stavem, který nás nevyčerpává z energie přílišnými extrémy, ale naopak ve svém pevném ustavení jsme schopni přijímat mnohem širší spektrum energií a účinněji s ním nakládat. Tato informační esence má přesah i pro naše okolí. Změna našeho nastavení se odrazí v okolnostech, které přitahujeme. Začnou řídnout podněty z okolí, které v nás dříve vyvolávaly extrémní reakci.

 

 

Použití:

Informační esenci Stabilita můžeme používat například v situacích, kdy:

 • Víme, že obvykle jednáme ukvapeně a potřebujeme se tohoto vzorce zbavit
 • Opakovaně prožíváme silně bolestné emoce
 • Jsme v situaci, která vyžaduje trpělivost a neutralitu
 • V euforii slibujeme, co potom nejsme schopni splnit, nebo se nám nechce splnit
 • Často měníme názory
 • Podléháme názorům ostatních a nevíme jaké je naše čisté vnímání
 • Jsme si jisti svým postojem a názorem, ale cesta k cíli se nám zdá příliš dlouhá

 

 

Aplikace:

Informační esenci naneseme přímo na kůži do místa, kde dobře proudí krev (podobně jako parfém) nebo do bezprostředního okolí těla - do aury. Informační esenci je možné používat i v místnostech, doma či v pracovním prostředí.

 

V žádném případě nenahrazují kvalifikovanou léčbu lékaře, proto každý, kdo se rozhodne pro tuto metodu, činí tak sám ze své svobodné vůle. Informace obsažené na našich stránkách nebyly schváleny státním ústavem pro kontrolu léčiv. Produkty zde nabízené nejsou léky ani nejsou určeny na léčbu onemocnění. Informace obsažené na těchto stránkách jsou sdíleny pouze pro vzdělávací a informativní účely. Pokud  jste gravidní, kojíte, užíváte větší množství léků, nebo trpíte závažným onemocněním, nejprve produkt konzultujte s lékařem. Jakékoli další dotazy rádi zodpovíme, neváhejte nás kontaktovat. 

Informační produkty, psychosomatika


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: