INFORMAČNÍ ESENCE STABILITA

Informační esence Stabilita nás vede do vlastního středu, tlumí výkyvy do extrémů, podporuje ukotvení, vytváří základnu, která nám dává větší setrvačnost, nereagujeme přehnaně a příliš bezprostředně.

 

"Vnitřní stabilita ke mně nepouští vnější vlivy"

 

Obsah: 30ml


  • Skladem
    Můžeme doručit do: 25.1.2021
699 Kč
Kategorie: INFORMAČNÍ ESENCE
 

Stabilita

 

Informační esence Stabilita nás vede do vlastního středu, tlumí výkyvy do extrémů, podporuje ukotvení. Vytváří základnu, která nám dává větší setrvačnost, nereagujeme přehnaně a příliš bezprostředně. Jako by nás mírně brzdila v rychlých, ukvapených rozhodnutích a příliš definitivních postojích a dávala nám čas nechat k sobě dojít širší souvislosti a hlubší vhledy, vidět situaci, osoby a události z více úhlů pohledu. Potom reagujeme s větším nadhledem a zaujímáme více univerzální postoje a názory. Dokážeme lépe odhadnout dopad svých rozhodnutí a tato rozhodnutí jsou s námi více souladná. 

 

Esence  mírní naše extrémní prožitky, výbuchy emocí, zlosti, nenávisti, ale i euforie, smutku. Vede nás blíž k naší přirozenosti, k harmonii v projevu, v myšlení a emocích.

V tomto nastavení nás neobtěžuje být pilířem pro ostatní, kteří podprahově vnímají naši pevnost, ukotvenost, stabilitu. Stává se to totiž naším přirozeným stavem, který nás nevyčerpává z energie přílišnými extrémy, ale naopak ve svém pevném ustavení jsme schopni přijímat mnohem širší spektrum energií a účinněji s ním nakládat. Tato informační esence má přesah i pro naše okolí. Změna našeho nastavení se odrazí v okolnostech, které přitahujeme. Začnou řídnout podněty z okolí, které v nás dříve vyvolávaly extrémní reakci.

 

 

Použití:

Informační esenci Stabilita můžeme používat například v situacích, kdy:

  • Víme, že obvykle jednáme ukvapeně a potřebujeme se tohoto vzorce zbavit
  • Opakovaně prožíváme silně bolestné emoce
  • Jsme v situaci, která vyžaduje trpělivost a neutralitu
  • V euforii slibujeme, co potom nejsme schopni splnit, nebo se nám nechce splnit
  • Často měníme názory
  • Podléháme názorům ostatních a nevíme jaké je naše čisté vnímání
  • Jsme si jisti svým postojem a názorem, ale cesta k cíli se nám zdá příliš dlouhá

 

 

Aplikace:

Informační esenci naneseme přímo na kůži do místa, kde dobře proudí krev (podobně jako parfém) nebo do bezprostředního okolí těla - do aury. Informační esenci je možné používat i v místnostech, doma či v pracovním prostředí.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.