INFORMAČNÍ ESENCE SOUSTŘEDĚNOST

Informační esence Soustředěnost v informačním poli člověka aktivuje schopnost být zcela koncentrován v přítomnosti.

 

Esence jemně působí na psychiku, která dále ovlivňuje stav fyzického těla. Voda je použitá jako nosné médium, protože nejlépe interaguje s tělem, je neutrální a bez jakýchkoliv vedlejších účinků.

 

"Soustředěním urychluji cestu k cíli"

 

Složení: voda a informace vložená technologií Continual Connection 

Obsah: 30ml

 

Podrobný popis jak fungují informační esence naleznete zde.

  • 699 Kč 309 Kč –44 %
  • Skladem
    Můžeme doručit do: 8.6.2023
390 Kč
Kategorie: INFORMAČNÍ ESENCE
 

Soustředěnost

 

Informační esence Soustředěnost v informačním poli člověka aktivuje schopnost být zcela koncentrován v přítomnosti. Dokážeme se pak zbavit neregulovaných myšlenek, které bloudí a přeskakují k nežádoucím tématům. Je v našich silách udržet zaměření myšlenek a konání na určitý cíl a zachovat toto zaměření po dobu nutnou k dokončení určitého dílčího cíle.

 

Při větším soustředění máme k dispozici mnohem intenzivnější energii, protože s rozptylem myšlenek neutíká naše energie do mnoha různých směrů. Nedrolí na malé kousky, které jednotlivě nemají potenciál věci či situace posouvat žádoucím směrem

 

Použití:

Informační esenci Soustředěnost můžeme používat například v situacích, kdy:

  • Potřebujeme se oddělit od minulých prožitků
  • Chceme věnovat maximum své energie vyřešení určité věci nebo situace
  • Neumíme zastavit rej myšlenek v hlavě
  • Chceme v sobě objevit nová řešení, nové postoje
  • Chceme dosáhnout až na konec svých schopností, darů, možností

 

Aplikace:

Informační esenci naneseme přímo na kůži do místa, kde dobře proudí krev (podobně jako parfém) nebo do bezprostředního okolí těla - do aury. Informační esenci je možné používat i v místnostech, doma či v pracovním prostředí.

 

V žádném případě nenahrazují kvalifikovanou léčbu lékaře, proto každý, kdo se rozhodne pro tuto metodu, činí tak sám ze své svobodné vůle. Informace obsažené na našich stránkách nebyly schváleny státním ústavem pro kontrolu léčiv. Produkty zde nabízené nejsou léky ani nejsou určeny na léčbu onemocnění. Informace obsažené na těchto stránkách jsou sdíleny pouze pro vzdělávací a informativní účely. Pokud  jste gravidní, kojíte, užíváte větší množství léků, nebo trpíte závažným onemocněním, nejprve produkt konzultujte s lékařem. Jakékoli další dotazy rádi zodpovíme, neváhejte nás kontaktovat.

Informační produkty, psychosomatika


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: