INFORMAČNÍ ESENCE SEBEVÍRA

Informační esence Sebevíra nás zbavuje pochybností o sobě, potřeby srovnávat se s ostatními a současně s tím přestáváme vydávat energii na to, abychom někoho hodnotili, vytvářeli posloupnosti kvalit a důležitosti.

 

Esence jemně působí na psychiku, která dále ovlivňuje stav fyzického těla. Voda je použitá jako nosné médium, protože nejlépe interaguje s tělem, je neutrální a bez jakýchkoliv vedlejších účinků.

 

"Svou nejsilnější vírou dokáži vše"

 

Složení: voda a informace vložená technologií Continual Connection 

Obsah: 30ml

 

Podrobný popis jak fungují informační esence naleznete zde.

 • 699 Kč 309 Kč –44 %
 • Skladem
  Můžeme doručit do: 8.6.2023
390 Kč
Kategorie: INFORMAČNÍ ESENCE
 

Sebevíra

Informační esence Sebevíra nás zbavuje pochybností o sobě, potřeby srovnávat se s ostatními a současně s tím přestáváme vydávat energii na to, abychom někoho hodnotili, vytvářeli posloupnosti kvalit a důležitosti. Posouváme se do jiné roviny vnímání, dokážeme ocenit sami sebe i druhé, dokážeme vidět najednou obě strany mince, nic není ani dobré ani špatné, vnímáme neutrálně. Současně víme, že sami určujeme, co nám každá situace dá nebo vezme tím, jak se k ní postavíme.

Sebevíra nám umožňuje ocenit každý prožitek a každou situaci, kterou projdeme. Neděláme chyby, jen získáváme zkušenosti. Bez zkušeností bychom se neposouvali. Esence nám dává pochopení, že jsou to právě pochybnosti, které nám svou nízkou vibrací přitáhnou nežádoucí výsledek a naopak přirozená víra v sebe, ve vlastní volbu, ve vlastní svobodu podpoří žádoucí výsledek. Pevně se v nás ukotví přesvědčení, které patří k přirozeným zákonitostem stvoření, že se stále děje pro nás to nejlepší. I když to nemusí být zjevné hned, vždy dojdeme za pár hodin, dní, měsíců, let k pochopení, proč byla situace nebo zkušenost v dané podobě důležitá a nejlepší. 

Informační esence nás také vede k vnímaní sebe sama na roveň ostatním lidem, nepodceňovat sám sebe, ale ani druhé. Přivádí to pozornost a tím i více energie k sobě samým. S touto energií potom snadněji a přirozeněji uplatňujeme své názory a prosazujeme své potřeby.

 

Použití:

Informační esenci Sebevíra můžeme používat například v situacích, kdy:

 • Nejsme schopni přiměřeně projevit a obhájit svůj postoj/názor
 • Neradi vystupujeme na veřejnosti, přestože je to z nějakých důvodů potřeba
 • Neumíme uhájit v partnerství rovnocennou pozici
 • Nedokážeme získat patřičné ocenění své práce
 • Máme představy, jak vypadá „ideál“ či „správné“ a myslíme si, že do této kategorie nepatříme
 • Dáme příliš na názory a hodnocení jiných lidí
 • Neumíme ocenit svou individualitu/originalitu/jinakost a tím ji využít

 

 

Aplikace:

Informační esenci naneseme přímo na kůži do místa, kde dobře proudí krev (podobně jako parfém) nebo do bezprostředního okolí těla - do aury. Informační esenci je možné používat i v místnostech, doma či v pracovním prostředí.

 

V žádném případě nenahrazují kvalifikovanou léčbu lékaře, proto každý, kdo se rozhodne pro tuto metodu, činí tak sám ze své svobodné vůle. Informace obsažené na našich stránkách nebyly schváleny státním ústavem pro kontrolu léčiv. Produkty zde nabízené nejsou léky ani nejsou určeny na léčbu onemocnění. Informace obsažené na těchto stránkách jsou sdíleny pouze pro vzdělávací a informativní účely. Pokud  jste gravidní, kojíte, užíváte větší množství léků, nebo trpíte závažným onemocněním, nejprve produkt konzultujte s lékařem. Jakékoli další dotazy rádi zodpovíme, neváhejte nás kontaktovat.

Informační produkty, psychosomatika


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: