INFORMAČNÍ ESENCE REALIZACE CÍLŮ A ZÁMĚRŮ

Informační esence Realizace cílů a záměrů nám pomáhá identifikovat, které z vlastních přání a tužeb je pro mě nejlepší, které je se mnou v souladu.

 

"Vše čemu věřím dokážu přenést do reality"

 

Obsah: 30ml


  • Skladem
    Můžeme doručit do: 22.1.2021
699 Kč
Kategorie: INFORMAČNÍ ESENCE
 

Realizace cílů a záměrů

Informační esence Realizace cílů a záměrů aktivuje v energetickém poli člověka kvality vedoucí k dokončení dějů, kterým věnujeme pozornost. Pomáhá nám identifikovat, které z vlastních přání a tužeb je pro mě nejlepší, které je se mnou v souladu. Probouzí schopnost rozvinout paletu vlastních možností, nejednat podle obvyklých schémat a vzorců.

Esence v nás ukotvuje přání nebo záměr, což v každodenním životě znamená, že nám k němu občas a nenuceně směřují myšlenky. Přítomnost těchto určitých myšlenek v energetickém systému člověka zapůsobí s podporou esence jako informačního zesilovače či datového magnetu přitažlivost rovnocenné kvality z okolí. Tedy přitažlivost specifických situací, lidí, prostředí, které zrychlí a napotencují realizaci přání a záměrů.

Při používání této esence můžeme přidat i zadání časového intervalu realizace.

 

Použití:

Informační esenci Realizace cílů a záměrů můžeme používat například v situacích, kdy:

  • Potřebujeme napnout všechny síly k určitému cíli
  • Chceme v sobě najít jiná, efektivnější řešení, která urychlí dokončení záměru
  • Potřebujeme si vyjasnit priority a posloupnosti řešení záměrů
  • Je třeba aktivovat pozornost vůči vnějším příležitostem

 

 

Aplikace:

Informační esenci naneseme přímo na kůži do místa, kde dobře proudí krev (podobně jako parfém) nebo do bezprostředního okolí těla - do aury. Informační esenci je možné používat i v místnostech, doma či v pracovním prostředí.

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.