INFORMAČNÍ ESENCE REALIZACE CÍLŮ A ZÁMĚRŮ

Informační esence Realizace cílů a záměrů nám pomáhá identifikovat, které z vlastních přání a tužeb je pro mě nejlepší, které je se mnou v souladu.

 

Esence jemně působí na psychiku, která dále ovlivňuje stav fyzického těla. Voda je použitá jako nosné médium, protože nejlépe interaguje s tělem, je neutrální a bez jakýchkoliv vedlejších účinků.

 

"Vše čemu věřím dokážu přenést do reality"

 

Složení: voda a informace vložená technologií Continual Connection 

Obsah: 30ml

 

Podrobný popis jak fungují informační esence naleznete zde.

  • 699 Kč 309 Kč –44 %
  • Skladem
    Můžeme doručit do: 8.6.2023
390 Kč
Kategorie: INFORMAČNÍ ESENCE
 

Realizace cílů a záměrů

Informační esence Realizace cílů a záměrů aktivuje v energetickém poli člověka kvality vedoucí k dokončení dějů, kterým věnujeme pozornost. Pomáhá nám identifikovat, které z vlastních přání a tužeb je pro mě nejlepší, které je se mnou v souladu. Probouzí schopnost rozvinout paletu vlastních možností, nejednat podle obvyklých schémat a vzorců.

Esence v nás ukotvuje přání nebo záměr, což v každodenním životě znamená, že nám k němu občas a nenuceně směřují myšlenky. Přítomnost těchto určitých myšlenek v energetickém systému člověka zapůsobí s podporou esence jako informačního zesilovače či datového magnetu přitažlivost rovnocenné kvality z okolí. Tedy přitažlivost specifických situací, lidí, prostředí, které zrychlí a napotencují realizaci přání a záměrů.

Při používání této esence můžeme přidat i zadání časového intervalu realizace.

 

Použití:

Informační esenci Realizace cílů a záměrů můžeme používat například v situacích, kdy:

  • Potřebujeme napnout všechny síly k určitému cíli
  • Chceme v sobě najít jiná, efektivnější řešení, která urychlí dokončení záměru
  • Potřebujeme si vyjasnit priority a posloupnosti řešení záměrů
  • Je třeba aktivovat pozornost vůči vnějším příležitostem

 

 

Aplikace:

Informační esenci naneseme přímo na kůži do místa, kde dobře proudí krev (podobně jako parfém) nebo do bezprostředního okolí těla - do aury. Informační esenci je možné používat i v místnostech, doma či v pracovním prostředí.

 

V žádném případě nenahrazují kvalifikovanou léčbu lékaře, proto každý, kdo se rozhodne pro tuto metodu, činí tak sám ze své svobodné vůle. Informace obsažené na našich stránkách nebyly schváleny státním ústavem pro kontrolu léčiv. Produkty zde nabízené nejsou léky ani nejsou určeny na léčbu onemocnění. Informace obsažené na těchto stránkách jsou sdíleny pouze pro vzdělávací a informativní účely. Pokud  jste gravidní, kojíte, užíváte větší množství léků, nebo trpíte závažným onemocněním, nejprve produkt konzultujte s lékařem. Jakékoli další dotazy rádi zodpovíme, neváhejte nás kontaktovat. 

 

 

Informační produkty, psychosomatika


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: