INFORMAČNÍ ESENCE RADOST

Informační esence Radost vnáší do prostoru člověka jemnou chvějivou radostnou vibraci, kterou si většinou pamatujeme z dětství z okamžiků bezprostředně po splnění nějakého očekávání.

 

Esence jemně působí na psychiku, která dále ovlivňuje stav fyzického těla. Voda je použitá jako nosné médium, protože nejlépe interaguje s tělem, je neutrální a bez jakýchkoliv vedlejších účinků.

 

"Radost je mé palivo všech záměrů a přání" 

 

Složení: voda a informace vložená technologií Continual Connection 

Obsah: 30ml

 

Podrobný popis jak fungují informační esence naleznete zde.

  • 699 Kč 309 Kč –44 %
  • Skladem
    Můžeme doručit do: 8.6.2023
390 Kč
Kategorie: INFORMAČNÍ ESENCE
 

Radost

Informační esence Radost vnáší do prostoru člověka jemnou chvějivou radostnou vibraci, kterou si většinou pamatujeme z dětství. Z okamžiků bezprostředně po splnění nějakého očekávání.

Tato informační esence aktivuje a obnovuje vnímavost vůči věcem a situacím, které mají potenciál nás potěšit a přestože jsme je dříve také potkávali, jako bychom je neviděli. S obnovenou schopností zaznamenat radostné okamžiky k sobě přitahujeme stále víc takových událostí.

Současně když je naše vědomí obsazené a zaměstnané touto kvalitou, nezbývá tam prostor a energie pro nežádoucí stavy a pocity o nízké vibraci jako je smutek, osamělost, lhostejnost, netečnost a další. 

Dalším atributem našeho podpořeného radostného stavu je, že se vymaníme ze společnosti lidí a prostředí, s kterými jsme v našem dřívějším rozpoložení rezonovali a začneme k sobě přitahovat našemu novému stavu odpovídající lidi a situace.

 

Použití

Informační esenci Radost můžeme používat například v situacích, kdy:

  • Potřebujeme projít situacemi, které nás netěší, ale jsou pro nás důležité jiným způsobem
  • Podpora v libovolné situaci
  • Pomoc při hledání sebe sama
  • Univerzální použití

 

Aplikace:

Informační esenci naneseme přímo na kůži do místa, kde dobře proudí krev (podobně jako parfém) nebo do bezprostředního okolí těla - do aury. Informační esenci je možné používat i v místnostech, doma či v pracovním prostředí.

 

V žádném případě nenahrazují kvalifikovanou léčbu lékaře, proto každý, kdo se rozhodne pro tuto metodu, činí tak sám ze své svobodné vůle. Informace obsažené na našich stránkách nebyly schváleny státním ústavem pro kontrolu léčiv. Produkty zde nabízené nejsou léky ani nejsou určeny na léčbu onemocnění. Informace obsažené na těchto stránkách jsou sdíleny pouze pro vzdělávací a informativní účely. Pokud  jste gravidní, kojíte, užíváte větší množství léků, nebo trpíte závažným onemocněním, nejprve produkt konzultujte s lékařem. Jakékoli další dotazy rádi zodpovíme, neváhejte nás kontaktovat.

Informační produkty, psychosomatika


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: