INFORMAČNÍ ESENCE RADOST

Informační esence Radost vnáší do prostoru člověka jemnou chvějivou radostnou vibraci, kterou si většinou pamatujeme z dětství z okamžiků bezprostředně po splnění nějakého očekávání.

 

"Radost je mé palivo všech záměrů a přání" 

 

Obsah: 30ml


  • Skladem
    Můžeme doručit do: 1.2.2021
699 Kč
Kategorie: INFORMAČNÍ ESENCE
 

Radost

Informační esence Radost vnáší do prostoru člověka jemnou chvějivou radostnou vibraci, kterou si většinou pamatujeme z dětství. Z okamžiků bezprostředně po splnění nějakého očekávání.

Tato informační esence aktivuje a obnovuje vnímavost vůči věcem a situacím, které mají potenciál nás potěšit a přestože jsme je dříve také potkávali, jako bychom je neviděli. S obnovenou schopností zaznamenat radostné okamžiky k sobě přitahujeme stále víc takových událostí.

Současně když je naše vědomí obsazené a zaměstnané touto kvalitou, nezbývá tam prostor a energie pro nežádoucí stavy a pocity o nízké vibraci jako je smutek, osamělost, lhostejnost, netečnost a další. 

Dalším atributem našeho podpořeného radostného stavu je, že se vymaníme ze společnosti lidí a prostředí, s kterými jsme v našem dřívějším rozpoložení rezonovali a začneme k sobě přitahovat našemu novému stavu odpovídající lidi a situace.

 

Použití

Informační esenci Radost můžeme používat například v situacích, kdy:

  • Potřebujeme projít situacemi, které nás netěší, ale jsou pro nás důležité jiným způsobem
  • Podpora v libovolné situaci
  • Pomoc při hledání sebe sama
  • Univerzální použití

 

Aplikace:

Informační esenci naneseme přímo na kůži do místa, kde dobře proudí krev (podobně jako parfém) nebo do bezprostředního okolí těla - do aury. Informační esenci je možné používat i v místnostech, doma či v pracovním prostředí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.