INFORMAČNÍ ESENCE PROPOJENÍ SE ZEMÍ

Informační esence Propojení se Zemí nám umožní jinak, intenzivněji vnímat své tělo, vychutnat si radosti dostupné jen ve fyzickém těle prostřednictvím fyzických smyslů.

 

"Zemská energie mi dává sílu realizovat"

 

Obsah: 30ml


  • Skladem
    Můžeme doručit do: 1.2.2021
699 Kč
Kategorie: INFORMAČNÍ ESENCE
 

Propojení se Zemí

Informační esence Propojení se Zemí nás vede k přijmutí zemských kvalit, akceptování její přítomnosti v sobě, přijetí hmotné síly matky Země, obohacení se o tuto sílu, která zprostředkovává fyzickou kreativitu. Tato informační esence nám umožní jinak, intenzivněji vnímat své tělo, vychutnat si radosti dostupné jen ve fyzickém těle prostřednictvím fyzických smyslů. 3D existence na Zemi dává spoustu jedinečných zkušeností a vjemů (vůně, chutě, dotyky, zvuky rozechvívající tělo i duši, obrazy, které mají hloubku, …). Esence nám zprostředkuje i vstoupení do hmotné dynamiky událostí, která nám umožňuje v pravý čas jen nastartovat události, které pak už běží díky pravidelným zemským cyklům. Dokážeme vnímat účinky propojení se Zemí – zvětšení vlastní energetické kapacity o kapacitu Země, stabilitu, pevnost, stálost, vytrvalost.  

 

Použití:

Informační esenci Propojení se Zemí můžeme používat například v situacích, kdy:

  • Cítíme se příliš jemní a zranitelní
  • Těžko akceptujeme pozemské prostředí, je pro nás hrubé, bezohledné
  • Zdá se nám, že nemůžeme ovlivnit reálné situace a okolnosti
  • Nevíme jak svůj vnitřní potenciál zviditelnit pro ostatní
  • Jsme aktivní převážně v mentální sféře, ve virtuálním světě
  • Jsme mimo harmonii těla, emocí a myšlenek až do té míry, že tuto nerovnováhu nejsme schopni vnímat

 

Aplikace:

Informační esenci naneseme přímo na kůži do místa, kde dobře proudí krev (podobně jako parfém) nebo do bezprostředního okolí těla - do aury. Informační esenci je možné používat i v místnostech, doma či v pracovním prostředí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.