INFORMAČNÍ ESENCE POHYBLIVOST

Informační esence Pohyblivost se projevuje ve všech úrovních naší bytosti pohybem. Proudění krve, lymfy, energie, přirozený pohyb emocí, reakce na podněty z venčí.

 

Esence jemně působí na psychiku, která dále ovlivňuje stav fyzického těla. Voda je použitá jako nosné médium, protože nejlépe interaguje s tělem, je neutrální a bez jakýchkoliv vedlejších účinků.

 

"Pohyblivost mi dává neomezené možnosti"

 

Složení: voda a informace vložená technologií Continual Connection 

Obsah: 30ml 

 

Podrobný popis jak fungují informační esence naleznete zde.

  • 699 Kč 309 Kč –44 %
  • Skladem
    Můžeme doručit do: 8.6.2023
390 Kč
Kategorie: INFORMAČNÍ ESENCE
 

Pohyblivost 

Informační esence Pohyblivost se projevuje ve všech úrovních naší bytosti.  Ve fyzickém těle jako proudění krve, lymfy, energie. V emocionálním těle jako pohyblivost a schopnost nezůstat stát, nenechat se uzavřít v nějakém rozpoložení, neutopit se v něm. Nechat přirozeně plynout emoce, které bytost samovolně a přirozeně vyrovnává. V mentální úrovni pozitivně reagovat na změny jako příležitosti, výzvy, dobrodružství. Schopnost vlastním vyhovujícím tempem postupovat stále vpřed v poznání, vědění, práci s emocemi a tělem. Nepředjímat výsledky a s radostným očekáváním toužit po rozvoji sebe sama.

 

Použití:

Informační esenci Pohyblivost můžeme používat například v situacích, kdy:

  • Žijeme v prostředí, které neposkytuje dost nových podnětů
  • Prostředí, v kterém žijeme, na nás působí svíravě, omezuje nás
  • Jsme ponoření do stereotypů, jejichž součástí není překračovat jakékoliv dané rámce
  • Máme představu, jak by měly věci vypadat, ale nedaří se nám změnu realizovat

 

Aplikace:

Informační esenci naneseme přímo na kůži do místa, kde dobře proudí krev (podobně jako parfém) nebo do bezprostředního okolí těla - do aury. Informační esenci je možné používat i v místnostech, doma či v pracovním prostředí.

 

V žádném případě nenahrazují kvalifikovanou léčbu lékaře, proto každý, kdo se rozhodne pro tuto metodu, činí tak sám ze své svobodné vůle. Informace obsažené na našich stránkách nebyly schváleny státním ústavem pro kontrolu léčiv. Produkty zde nabízené nejsou léky ani nejsou určeny na léčbu onemocnění. Informace obsažené na těchto stránkách jsou sdíleny pouze pro vzdělávací a informativní účely. Pokud  jste gravidní, kojíte, užíváte větší množství léků, nebo trpíte závažným onemocněním, nejprve produkt konzultujte s lékařem. Jakékoli další dotazy rádi zodpovíme, neváhejte nás kontaktovat.

Informační produkty, psychosomatika


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: