INFORMAČNÍ ESENCE POHYBLIVOST

Informační esence Pohyblivost se projevuje ve všech úrovních naší bytosti pohybem. Proudění krve, lymfy, energie, přirozený pohyb emocí, reakce na podněty z venčí.

 

"Pohyblivost mi dává neomezené možnosti"

 

Obsah: 30ml 


  • Skladem
    Můžeme doručit do: 1.2.2021
699 Kč
Kategorie: INFORMAČNÍ ESENCE
 

Pohyblivost 

Informační esence Pohyblivost se projevuje ve všech úrovních naší bytosti.  Ve fyzickém těle jako proudění krve, lymfy, energie. V emocionálním těle jako pohyblivost a schopnost nezůstat stát, nenechat se uzavřít v nějakém rozpoložení, neutopit se v něm. Nechat přirozeně plynout emoce, které bytost samovolně a přirozeně vyrovnává. V mentální úrovni pozitivně reagovat na změny jako příležitosti, výzvy, dobrodružství. Schopnost vlastním vyhovujícím tempem postupovat stále vpřed v poznání, vědění, práci s emocemi a tělem. Nepředjímat výsledky a s radostným očekáváním toužit po rozvoji sebe sama.

 

Použití:

Informační esenci Pohyblivost můžeme používat například v situacích, kdy:

  • Žijeme v prostředí, které neposkytuje dost nových podnětů
  • Prostředí, v kterém žijeme, na nás působí svíravě, omezuje nás
  • Jsme ponoření do stereotypů, jejichž součástí není překračovat jakékoliv dané rámce
  • Máme představu, jak by měly věci vypadat, ale nedaří se nám změnu realizovat

 

Aplikace:

Informační esenci naneseme přímo na kůži do místa, kde dobře proudí krev (podobně jako parfém) nebo do bezprostředního okolí těla - do aury. Informační esenci je možné používat i v místnostech, doma či v pracovním prostředí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.