INFORMAČNÍ ESENCE OTĚHOTNĚNÍ

Informační esence Otěhotnění přináší nejen uvolnění, což je první předpoklad přirozeného plynutí a přirozeného fungování všech částí lidského těla, tedy ideálních a nutných podmínek pro početí, které je v souladu s matkou, otcem i dítětem. Také plynou okolnosti tak, aby početí přišlo bez úporného použití rozumu. 

 

Esence jemně působí na psychiku, která dále ovlivňuje stav fyzického těla. Voda je použitá jako nosné médium, protože nejlépe interaguje s tělem, je neutrální a bez jakýchkoliv vedlejších účinků.

 

"Mé největší štěstí už je na cestě"

 

Složení: voda a informace vložená technologií Continual Connection

Obsah: 30ml

 

Podrobný popis jak fungují informační esence naleznete zde.

  • 699 Kč 309 Kč –44 %
  • Skladem
    Můžeme doručit do: 30.3.2023
390 Kč
Kategorie: INFORMAČNÍ ESENCE
 

Informační esence OTĚHOTNĚNÍ v informačním poli člověka aktivuje schopnost být zcela uvolněný ve všech úrovních bytosti. Uvolnit myšlenky, nechat je plynout a jen je vnímat jako pozorovatel, jehož se vlastně nedotknou či ještě lépe je nechat v nehybnosti bez směrování, vytváření scénářů a očekávání. 

 

To dovolí stejný režim emocím, tedy být v odstupu, přímo se nepodílet na prožívání, jen konstatovat stav. Pokud se uvolní myšlenky a emoce, propíše se to do těla. 

V uvolněném těle lépe proudí energie, je lépe vyživováno a lépe přisvojuje vše, co dostává - fyzicky jako stravu i psychicky jako přání a touhy. Uvolnění je první předpoklad přirozeného plynutí a přirozeného fungování všech částí lidského těla, tedy ideálních a nutných podmínek pro početí, které je v souladu s matkou, otcem i dítětem.

S uvolněním pomine tlak, který vlastně znemožňuje realizaci toho, o co usilujeme. Naše usilování je často jen rozumovým výstupem bez zohlednění dalších aspektů, které jsou neméně důležité, jako je synchronicita – tedy vědomí, že pro všechno musí nastat správný čas a ten často rozumem neumíme určit. Dalším faktorem jsou energetické aspekty a „dohody“ učiněné před vstupem do života. A je jich ještě mnoho dalších, na které rozum nedosáhne.   

Při touze formulované rozumem se na splnění přání podílí jen hmotný 3 dimenzionální aspekt bytosti, zatímco při formulaci přání, po které nenásleduje pravidelné a úporné rozumové snažení, se na splnění podílí celá bytost, tedy i duše a duch, jejichž dosah a síla jsou s rozumem nesrovnatelně větší a vše plyne s minimem vynaložené energie. 

 

Použití:

Osobní informační esenci pro OTĚHOTNĚNÍ můžeme používat například v situacích, kdy:

  • Žijeme v trvalém napětí a stresu (často si to nepřipustíme, protože tím, že jsme v tomto stavu pořád, nemáme srovnání s jiným režimem a nepřijde nám to divné)
  • Záleží nám na tom, jak nás vnímá okolí, ostatní lidé a nevyhovíme tolik vlastním potřebám 
  • Máme přílišný silný pocit odpovědnosti a nezbyde prostor pro následování vlastních pocitů  
  • Jsme na sebe příliš přísní a neposloucháme potřeby těla (skrz tělo k nám přichází signály duše)

 

Aplikace:

Informační esenci naneseme přímo na kůži do místa, kde dobře proudí krev (podobně jako parfém) nebo do bezprostředního okolí těla - do aury. Informační esenci je možné používat i v místnostech doma či v pracovním prostředí.

V žádném případě nenahrazují kvalifikovanou léčbu lékaře, proto každý, kdo se rozhodne pro tuto metodu, činí tak sám ze své svobodné vůle. Informace obsažené na našich stránkách nebyly schváleny státním ústavem pro kontrolu léčiv. Produkty zde nabízené nejsou léky ani nejsou určeny na léčbu onemocnění. Informace obsažené na těchto stránkách jsou sdíleny pouze pro vzdělávací a informativní účely. Pokud  jste gravidní, kojíte, užíváte větší množství léků, nebo trpíte závažným onemocněním, nejprve produkt konzultujte s lékařem. Jakékoli další dotazy rádi zodpovíme, neváhejte nás kontaktovat.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: