INFORMAČNÍ ESENCE OTEC

Informační esence Otec nás přibližuje pochopení přirozené role otce v životě vlastním i jiných.

 

"Jsem vyrovnaný otec a pevný bod ve víru života"

 

Obsah: 30ml


 • Skladem
  Můžeme doručit do: 22.1.2021
699 Kč
Kategorie: INFORMAČNÍ ESENCE
 

Otec

Informační esence Otec nás přibližuje pochopení přirozené role otce v životě vlastním i jiných. Jako bychom byli schopni vidět a žít současně sebe jako otce a sebe jako syna či dceru. Dává nám pochopení motivací, činů a postojů a zároveň jsme schopni vidět důsledky těchto motivací, činů a postojů. Díváme se na vše z nadhledu a velké šířky, nehodnotíme, pouze konstatujeme, vytěžujeme své zkušenosti. Víme, že se nic neděje náhodou, že jsme si svého otce vybrali sami a že prožitky s ním spojené byly cílené, potřebovali jsme je z nějakého důvodu. Je na nás, jak s nimi naložíme.

 

Pro vlastní roli otce nás esence zbavuje starých zátěží a představ o otcovské roli. Dává nám prostor být sami sebou, v přirozeném nastavení, umožňuje nám určit kvalitu vztahu s dítětem, otevřít se jeho čisté nedotčené duši, která nemá očekávání. Probudit v sobě stránky, které v mezilidském vztahu nemáme chuť či odvahu vůči nikomu jinému zviditelnit a tím rozvíjet i sám sebe. Esence nám dává zažít bezpodmínečnou lásku a nečekat na vrácení vložené energie, jen si užívat pozorováním života svých dětí plody vložené energie.

 

Esence nám také pomáhá najít správný čas, kdy poodstoupit, stáhnout svá ochranná křídla, přenést odpovědnost volby na potomka a vidět, jak dobře jsme ho do života připravili. Žádná cesta není přímá a esence v nás toto vědomí udržuje. Víme, že i propady a zdánlivé nezdary mají rub i líc a snadněji je najdeme a rozklíčujeme jejich účel.

 

 

Použití:

Informační esenci Otec můžeme používat například v situacích, kdy:

 • Máme uvnitř sebe nevypořádaný vztah s vlastním otcem
 • Obviňujeme otce a jeho výchovu či nepřítomnost výchovy z naší současné situace
 • Vnímáme otce jako odstrašují příklad otcovské role
 • Necítíme se dost vyzrálí na otcovství
 • Nevíme si se svým dítětem rady, neumíme si k němu najít cestu
 • Cítíme jako povinnost být přísní, důslední, nekompromisní
 • Neumíme v roli otce procházet změnou postojů, reflektovat změny ve vývoji dítěte
 • Neumíme naslouchat dítěti a nerozumíme správně jeho projevu

 

 

Aplikace:

Informační esenci naneseme přímo na kůži do místa, kde dobře proudí krev (podobně jako parfém) nebo do bezprostředního okolí těla - do aury. Informační esenci je možné používat i v místnostech, doma či v pracovním prostředí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.