INFORMAČNÍ ESENCE ODVAHA

Informační esence Odvaha nám napomáhá v situacích, kdy už máme jasno, učinili jsme nějaké vnitřní rozhodnutí a víme jaký je pro nás vyhovující stav. Jen jeho začátek a realizaci stále odkládáme.

 

Esence jemně působí na psychiku, která dále ovlivňuje stav fyzického těla. Voda je použitá jako nosné médium, protože nejlépe interaguje s tělem, je neutrální a bez jakýchkoliv vedlejších účinků.

 

"Mám správnou míru odvahy a zodpovědnosti"

 

Složení: voda a informace vložená technologií Continual Connection 

Obsah: 30ml

 

Podrobný popis jak fungují informační esence naleznete zde.

  • 699 Kč 309 Kč –44 %
  • Skladem
    Můžeme doručit do: 8.6.2023
390 Kč
Kategorie: INFORMAČNÍ ESENCE
 

Odvaha

Informační esence Odvaha nám napomáhá v situacích, kdy už máme jasno, učinili jsme nějaké vnitřní rozhodnutí a víme jaký je pro nás vyhovující stav. Jen jeho začátek a realizaci stále odkládáme. Může nám v tom bránit přílišná ohleduplnost, nechceme nikomu ublížit, nejsme si jisti výsledkem, obáváme se o náklonnost a lásku, které se nám teď dostává a o kterou bychom mohli přijít. V zaběhlém režimu nevnímáme, že dotujeme své okolí a nedostáváme zpět stejný díl, a že když nejsme spokojeni my sami, nemůžeme tuto kvalitu ani sdílet a rozdávat dál.

 

Rovněž nám informační esence odvahy pomáhá vystoupit z málo funkčního režimu, vztahu, práce, i když vlastně nevíme, kam směřujeme. Pokud učiníme první krok, přestupujeme tím ze zaběhnuté koleje, která má jasně daný směr do volného prostranství. Kde je možností spousta, ale z té zaběhnuté koleje je nejsme schopni vidět. S aktivovanou odvahou pak máme jasnější rozhodování a troufneme si na vyšší cíle než ty, které jsme brali v úvahu utopeni v koleji. 

 

Použití:

Informační esenci Odvaha můžeme používat například v situacích, kdy:

  • Očekáváme změny ve vnějších aspektech života 
  • Chceme si uspořádat své nitro
  • Hledáme řešení uvnitř sebe a chceme dojít k rozhodnutí
  • Jsme v neuspokojivé situaci, ale nevíme jak ji řešit

 

 

Aplikace:

Informační esenci naneseme přímo na kůži do místa, kde dobře proudí krev (podobně jako parfém) nebo do bezprostředního okolí těla - do aury. Informační esenci je možné používat i v místnostech, doma či v pracovním prostředí.

 

V žádném případě nenahrazují kvalifikovanou léčbu lékaře, proto každý, kdo se rozhodne pro tuto metodu, činí tak sám ze své svobodné vůle. Informace obsažené na našich stránkách nebyly schváleny státním ústavem pro kontrolu léčiv. Produkty zde nabízené nejsou léky ani nejsou určeny na léčbu onemocnění. Informace obsažené na těchto stránkách jsou sdíleny pouze pro vzdělávací a informativní účely. Pokud  jste v jiném stavu, kojíte, užíváte větší množství léků, nebo trpíte závažným onemocněním, nejprve produkt konzultujte s lékařem. Jakékoli další dotazy rádi zodpovíme, neváhejte nás kontaktovat.

Informační produkty, psychosomatika


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: