INFORMAČNÍ ESENCE ODVAHA

Informační esence Odvaha nám napomáhá v situacích, kdy už máme jasno, učinili jsme nějaké vnitřní rozhodnutí a víme jaký je pro nás vyhovující stav. Jen jeho začátek a realizaci stále odkládáme.

 

"Mám správnou míru odvahy a zodpovědnosti"

 

Obsah: 30ml


  • Skladem
    Můžeme doručit do: 22.1.2021
699 Kč
Kategorie: INFORMAČNÍ ESENCE
 

Odvaha

Informační esence Odvaha nám napomáhá v situacích, kdy už máme jasno, učinili jsme nějaké vnitřní rozhodnutí a víme jaký je pro nás vyhovující stav. Jen jeho začátek a realizaci stále odkládáme. Může nám v tom bránit přílišná ohleduplnost, nechceme nikomu ublížit, nejsme si jisti výsledkem, obáváme se o náklonnost a lásku, které se nám teď dostává a o kterou bychom mohli přijít. V zaběhlém režimu nevnímáme, že dotujeme své okolí a nedostáváme zpět stejný díl, a že když nejsme spokojeni my sami, nemůžeme tuto kvalitu ani sdílet a rozdávat dál.

 

Rovněž nám informační esence odvahy pomáhá vystoupit z málo funkčního režimu, vztahu, práce, i když vlastně nevíme, kam směřujeme. Pokud učiníme první krok, přestupujeme tím ze zaběhnuté koleje, která má jasně daný směr do volného prostranství. Kde je možností spousta, ale z té zaběhnuté koleje je nejsme schopni vidět. S aktivovanou odvahou pak máme jasnější rozhodování a troufneme si na vyšší cíle než ty, které jsme brali v úvahu utopeni v koleji. 

 

Použití:

Informační esenci Odvaha můžeme používat například v situacích, kdy:

  • Očekáváme změny ve vnějších aspektech života 
  • Chceme si uspořádat své nitro
  • Hledáme řešení uvnitř sebe a chceme dojít k rozhodnutí
  • Jsme v neuspokojivé situaci, ale nevíme jak ji řešit

 

 

Aplikace:

Informační esenci naneseme přímo na kůži do místa, kde dobře proudí krev (podobně jako parfém) nebo do bezprostředního okolí těla - do aury. Informační esenci je možné používat i v místnostech, doma či v pracovním prostředí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.