INFORMAČNÍ ESENCE ODPOVĚDNOST

Informační esence Odpovědnost nás vede především k vyvážení odpovědnosti, k usazení se v harmonickém středu odpovědnosti vůči sobě i vůči okolí, často i nejbližším lidem.

 

Esence jemně působí na psychiku, která dále ovlivňuje stav fyzického těla. Voda je použitá jako nosné médium, protože nejlépe interaguje s tělem, je neutrální a bez jakýchkoliv vedlejších účinků.

 

"Odpovědnost  mám jen za  to, co mohu ovlivnit"

 

Složení: voda a informace vložená technologií Continual Connection 

Obsah: 30ml

 

Podrobný popis jak fungují informační esence naleznete zde.

  • 699 Kč 309 Kč –44 %
  • Skladem
    Můžeme doručit do: 8.6.2023
390 Kč
Kategorie: INFORMAČNÍ ESENCE
 

Odpovědnost

Informační esence Odpovědnost nás vede především k vyvážení odpovědnosti, k usazení se v harmonickém středu odpovědnosti vůči sobě i vůči okolí, často i nejbližším lidem.

Uvědomit si, při respektování čistých zákonitostí stvoření, kde jsou hranice. Kdy se člověk vydává bez vyžádání a bez ocenění. Bere na svá bedra zodpovědnost za jiné, kdy tímto, na první pohled kladným a nápomocným přístupem, vlastně omezuje druhého člověka, zasahuje do jeho osobní volby, nedovolí mu získat potřebné zkušenosti a prožitky.

Na druhé straně spektra pak informační esence zvědomuje vlastní situace, kdy přijímáme či se podvolujeme „dobru“ pro nás konanému a nevidíme rub tohoto pohodlí. Nedochází nám, že s sebou nese i omezení možnosti volby, omezení vlastní schopnosti řešit vše, co přichází, omezení kreativity.

 

V hlubší niterné úrovni přináší esence uvědomění, že jsme přišli na Zemi žít především svůj vlastní život, nikoliv být těmi, kdo jsou spolehliví, nápomocní a ochotní.

 

 

Použití:

Informační esence Odpovědnost působí v modelových situacích (a nejen v nich):

  • Dorůstající dítě, které už má převzít odpovědnost za aspekty svého života, na které dosáhne
  • Matka/otec, kteří přestože je dítě dospělé, stále za něj rozhodují nebo mu zajišťují základní existenční náležitosti
  • Vedoucí pracovník stále kontroluje vše, má potřebu doladit do dokonalosti za své podřízené, raději udělá práci sám, než by vydal pokyn a důsledně kontroloval
  • Režim „musím pomáhat těm, kteří jsou na tom hůř“ bez ohledu na to, kolik úsilí tito lidé sami jsou ochotni vynaložit na změnu svého neuspokojivého stavu

 

 

Aplikace:

Informační esenci naneseme přímo na kůži do místa, kde dobře proudí krev (podobně jako parfém) nebo do bezprostředního okolí těla - do aury. Informační esenci je možné používat i v místnostech, doma či v pracovním prostředí.

 

V žádném případě nenahrazují kvalifikovanou léčbu lékaře, proto každý, kdo se rozhodne pro tuto metodu, činí tak sám ze své svobodné vůle. Informace obsažené na našich stránkách nebyly schváleny státním ústavem pro kontrolu léčiv. Produkty zde nabízené nejsou léky ani nejsou určeny na léčbu onemocnění. Informace obsažené na těchto stránkách jsou sdíleny pouze pro vzdělávací a informativní účely. Pokud  jste gravidní, kojíte, užíváte větší množství léků, nebo trpíte závažným onemocněním, nejprve produkt konzultujte s lékařem. Jakékoli další dotazy rádi zodpovíme, neváhejte nás kontaktovat.

 

 

 

 

Informační produkty, psychosomatika


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: