INFORMAČNÍ ESENCE ODPOVĚDNOST

Informační esence Odpovědnost nás vede především k vyvážení odpovědnosti, k usazení se v harmonickém středu odpovědnosti vůči sobě i vůči okolí, často i nejbližším lidem.

 

"Odpovědnost  mám jen za  to, co mohu ovlivnit"

 

Obsah: 30ml


  • Skladem
    Můžeme doručit do: 22.1.2021
699 Kč
Kategorie: INFORMAČNÍ ESENCE
 

Odpovědnost

Informační esence Odpovědnost nás vede především k vyvážení odpovědnosti, k usazení se v harmonickém středu odpovědnosti vůči sobě i vůči okolí, často i nejbližším lidem.

Uvědomit si, při respektování čistých zákonitostí stvoření, kde jsou hranice. Kdy se člověk vydává bez vyžádání a bez ocenění. Bere na svá bedra zodpovědnost za jiné, kdy tímto, na první pohled kladným a nápomocným přístupem, vlastně omezuje druhého člověka, zasahuje do jeho osobní volby, nedovolí mu získat potřebné zkušenosti a prožitky.

Na druhé straně spektra pak informační esence zvědomuje vlastní situace, kdy přijímáme či se podvolujeme „dobru“ pro nás konanému a nevidíme rub tohoto pohodlí. Nedochází nám, že s sebou nese i omezení možnosti volby, omezení vlastní schopnosti řešit vše, co přichází, omezení kreativity.

 

V hlubší niterné úrovni přináší esence uvědomění, že jsme přišli na Zemi žít především svůj vlastní život, nikoliv být těmi, kdo jsou spolehliví, nápomocní a ochotní.

 

 

Použití:

Informační esence Odpovědnost působí v modelových situacích (a nejen v nich):

  • Dorůstající dítě, které už má převzít odpovědnost za aspekty svého života, na které dosáhne
  • Matka/otec, kteří přestože je dítě dospělé, stále za něj rozhodují nebo mu zajišťují základní existenční náležitosti
  • Vedoucí pracovník stále kontroluje vše, má potřebu doladit do dokonalosti za své podřízené, raději udělá práci sám, než by vydal pokyn a důsledně kontroloval
  • Režim „musím pomáhat těm, kteří jsou na tom hůř“ bez ohledu na to, kolik úsilí tito lidé sami jsou ochotni vynaložit na změnu svého neuspokojivého stavu

 

 

Aplikace:

Informační esenci naneseme přímo na kůži do místa, kde dobře proudí krev (podobně jako parfém) nebo do bezprostředního okolí těla - do aury. Informační esenci je možné používat i v místnostech, doma či v pracovním prostředí.

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.