INFORMAČNÍ ESENCE ODOLNOST

Informační esence Odolnost zpevňuje naše čisté vlastní energie či kvality, snadněji odoláme vlivům zvenčí a udržíme se ve svém nastavení.

 

"Jsem odolný vůči všemu, co mi nesvědčí"

 

Obsah: 30ml


  • Skladem
    Můžeme doručit do: 1.2.2021
699 Kč
Kategorie: INFORMAČNÍ ESENCE
 

Odolnost

Informační esence Odolnost zpevňuje naše čisté vlastní energie či kvality, snadněji odoláme vlivům zvenčí a udržíme se ve svém nastavení. Děje se tak ve všech úrovních bytosti. Na fyzické úrovni to souvisí s odolností těla vůči rizikovým nebo nesouladným faktorům v prostředí. Na emocionální úrovni jsme odolnější vůči citovým výlevům okolí, umíme rozlišit, která emoce je naše vlastní a kterou, často i nevědomě, sdílíme s ostatními. S vlastními emocemi můžeme pracovat, na cizí máme malý vliv. Na mentální úrovni se odolnost projevuje tím, že se nenecháme snadno zmanipulovat, odoláme na první pohled lákavým nabídkám, které směřují k prospěchu někoho jiného, udržíme si vlastní čistý pohled, dokážeme být sami za sebe.

 

Pokud dokážeme lépe odolávat rušivým vnějším vlivům, nevyčerpáváme se účastí v cizích příbězích, myšlenkách, emocích, nemohou nás infikovat. Potom nám zůstane více času a energie pro sebe. Snadněji rozklíčujeme vlastní cestu a rozvineme své vlastní dary.

 

Použití:

Informační esenci Odolnost můžeme používat například v situacích, kdy:

  • Očekáváme zátěž fyzickou, emocionální, mentální
  • Opakovaně se vědomě podílíme na řešení cizích situací, aniž by stejnou energii do řešení vkládal ten, koho se to týká
  • Jsme si vědomi vnějších manipulací s námi, ale neumíme z nich vystoupit
  • Chceme změnit jakékoliv vlastí nastavení a přitom zůstávají vnější okolnosti neměnné

 

Aplikace:

Informační esenci naneseme přímo na kůži do místa, kde dobře proudí krev (podobně jako parfém) nebo do bezprostředního okolí těla - do aury. Informační esenci je možné používat i v místnostech, doma či v pracovním prostředí.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.