INFORMAČNÍ ESENCE ODOLNOST

Informační esence Odolnost zpevňuje naše čisté vlastní energie či kvality, snadněji odoláme vlivům zvenčí a udržíme se ve svém nastavení.

 

Esence jemně působí na psychiku, která dále ovlivňuje stav fyzického těla. Voda je použitá jako nosné médium, protože nejlépe interaguje s tělem, je neutrální a bez jakýchkoliv vedlejších účinků.

 

"Jsem odolný vůči všemu, co mi nesvědčí"

 

Složení: voda a informace vložená technologií Continual Connection 

Obsah: 30ml

 

Podrobný popis jak fungují informační esence naleznete zde.

  • 699 Kč 309 Kč –44 %
  • Skladem
    Můžeme doručit do: 8.6.2023
390 Kč
Kategorie: INFORMAČNÍ ESENCE
 

Odolnost

Informační esence Odolnost zpevňuje naše čisté vlastní energie či kvality, snadněji odoláme vlivům zvenčí a udržíme se ve svém nastavení. Děje se tak ve všech úrovních bytosti. Na fyzické úrovni to souvisí s odolností těla vůči rizikovým nebo nesouladným faktorům v prostředí. Na emocionální úrovni jsme odolnější vůči citovým výlevům okolí, umíme rozlišit, která emoce je naše vlastní a kterou, často i nevědomě, sdílíme s ostatními. S vlastními emocemi můžeme pracovat, na cizí máme malý vliv. Na mentální úrovni se odolnost projevuje tím, že se nenecháme snadno zmanipulovat, odoláme na první pohled lákavým nabídkám, které směřují k prospěchu někoho jiného, udržíme si vlastní čistý pohled, dokážeme být sami za sebe.

 

Pokud dokážeme lépe odolávat rušivým vnějším vlivům, nevyčerpáváme se účastí v cizích příbězích, myšlenkách, emocích, nemohou nás infikovat. Potom nám zůstane více času a energie pro sebe. Snadněji rozklíčujeme vlastní cestu a rozvineme své vlastní dary.

 

Použití:

Informační esenci Odolnost můžeme používat například v situacích, kdy:

  • Očekáváme zátěž fyzickou, emocionální, mentální
  • Opakovaně se vědomě podílíme na řešení cizích situací, aniž by stejnou energii do řešení vkládal ten, koho se to týká
  • Jsme si vědomi vnějších manipulací s námi, ale neumíme z nich vystoupit
  • Chceme změnit jakékoliv vlastí nastavení a přitom zůstávají vnější okolnosti neměnné

 

Aplikace:

Informační esenci naneseme přímo na kůži do místa, kde dobře proudí krev (podobně jako parfém) nebo do bezprostředního okolí těla - do aury. Informační esenci je možné používat i v místnostech, doma či v pracovním prostředí.

 

V žádném případě nenahrazují kvalifikovanou léčbu lékaře, proto každý, kdo se rozhodne pro tuto metodu, činí tak sám ze své svobodné vůle. Informace obsažené na našich stránkách nebyly schváleny státním ústavem pro kontrolu léčiv. Produkty zde nabízené nejsou léky ani nejsou určeny na léčbu onemocnění. Informace obsažené na těchto stránkách jsou sdíleny pouze pro vzdělávací a informativní účely. Pokud  jste gravidní, kojíte, užíváte větší množství léků, nebo trpíte závažným onemocněním, nejprve produkt konzultujte s lékařem. Jakékoli další dotazy rádi zodpovíme, neváhejte nás kontaktovat.

Informační produkty, psychosomatika


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: