INFORMAČNÍ ESENCE MATKA

Informační esence Matka nám napomáhá v nalezení a pochopení harmonického rozložení funkcí matky. Jedná se o zavnímání plného spektra aspektů mateřství.

 

"Jsem vyrovnaná matka a tím zakládám nové lidstvo"

 

Obsah: 30ml


 • Skladem
  Můžeme doručit do: 22.1.2021
699 Kč
Kategorie: INFORMAČNÍ ESENCE
 

Matka

 

Informační esence Matka nám napomáhá v nalezení a pochopení harmonického rozložení funkcí matky. Jedná se o zavnímání plného spektra aspektů mateřství.

Být schopen přijmout matku takovou jaká je, dokázat vidět sebe a svět jejíma očima, pochopit motivace, které ji vedou. Uvědomit si, že o spoustě svých postojů a názorů nerozhodovala vědomě sama, že je prostě převzala od své matky. Také si být vědom toho, že od ní nemůžeme dostat, co sama nemá nebo neměla ze své původní rodiny. Uvědomit si, že každá matka se snaží dát dítěti to nejlepší, pokud to v našich očích vypadá jinak, tak si připustit, že to v tom okamžiku prostě lépe neuměla.

 

Ve vlastní mateřské roli si potom dovolit svobodu rozhodnout se o tom, jak vychovávat své dítě, být k sobě shovívavá a vědět, že každá zkušenost něco nese pro matku i dítě. Vyvážit zodpovědnost za vývoj a výchovu dítěte a přiměřeně zachovat jeho svobodu a tvořivost. Současně zachovat základní energetickou rovnováhu bytosti, nevydávat se pro dítě ze všech sil. Unavená a vyčerpaná matka nemůže dítěti předat kvalitu, kterou sama nemá.

 

Informační esence Matka nás podpoří také ve vnímání dynamiky změny pozice matky. V každém věku potřebuje dítě od matky něco jiného. Esence nás vede k plynutí s touto změnou. Abychom stále jen nerozšiřovaly zázemí a komfort dítěte, ale také dokázaly některé povinnosti a zodpovědnosti přenášet v pravý čas na něj. Abychom dokázaly včas odstoupit od dospělého dítěte, nezasahovat mu do jeho cesty a přesto udržet blízký vzájemný vztah.

 

 

Použití:

Informační esenci Matka můžeme používat například v situacích, kdy:

 • Máme uvnitř sebe nevypořádaný vztah s vlastní matkou
 • Obviňujeme matku a její výchovu z naší současné situace
 • Vnímáme matku  jako odstrašují příklad mateřské role
 • Necítíme se dost vyzrálé na mateřství
 • Jsme v mateřství příliš ponořené a my samy jako bychom přestaly pro svět existovat
 • Žijeme ve vzorci „pro dítě všechno“
 • Děti jsou dospělé a my jim stále poskytujeme zázemí a pomoc
 • Děti jsou dospělé a my máme pocit, že bez naší rady a přispění se neobejdou
 • Chceme obnovit svou integritu a přestat být primárně matkou

 

 

Aplikace:

Informační esenci naneseme přímo na kůži do místa, kde dobře proudí krev (podobně jako parfém) nebo do bezprostředního okolí těla - do aury. Informační esenci je možné používat i v místnostech, doma či v pracovním prostředí.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.