INFORMAČNÍ ESENCE LÁSKA

Informační esence Láska vede naši pozornost k sobě samým. Přitahujeme pouze partnery, s kterými rezonujeme. Ve vztazích pak odpadá spousta jevů, které provází neharmonický vztah. Řeší nejen oblast vztahů a partnerství, ale i atmosféru v rodině, na pracovišti. 

  • 699 Kč 309 Kč –44 %
  • Skladem
    Můžeme doručit do: 30.3.2023
390 Kč
Kategorie: INFORMAČNÍ ESENCE
 

Informační esence Láska primárně vede naši pozornost k sobě. Přitahujeme pouze partnery, s kterými rezonujeme a parametry této rezonance nastavujeme my sami. Proto je tak důležité nejprve porozumět svým přáním, touhám a dát jim prostor. Usadit se komfortně sám v sobě a projevit si lásku, péči, ocenění. Při používání této esence začneme tedy nejprve vnímat silněji své kvality jako pozitivní, hodné ocenění. Pak automaticky dochází k tomu, že nás ocení i jiní a projeví nám lásku.

Obecně tato informační esence otevírá a harmonizuje zadní stranu 4.čakry, která je se vztahem k sobě samému spojená. Následně se vzájemně harmonizují přední a zadní strana 4. čakry tak, aby bylo v rovnováze vydávání a přijímání citu a emocí. Často si neuvědomujeme, že zahrnujeme láskou své okolí a tito lidé to mohou vnímat jako neúnosný tlak, který jim vůbec není příjemný. Je v něm totiž cítit, že za své vydání chceme dostat zpět něco, co sami nemáme – lásku a úctu k sobě.

Informační esence Láska tedy zpočátku ošetřuje naše vlastní nastavení pocitových a emocionálních kvalit, které vyvolá naše nové a žádoucí vyzařování. Toto vyvážené, příjemné a lákavé vyzařování k nám přitahuje partnery o stejné kvalitě. Takové, kteří jsou s námi na stejné vlně. Ve vztazích pak odpadá spousta jevů, které provází neharmonický vztah, jako je žárlivost, citové vydírání, majetnický přístup, omezování ostatních kontaktů apod. S naší změnou přichází i změna našeho okolí nebo stávajícího partnera. Může nastat i situace, kdy se najednou odhodláme ke kroku, o kterém jsme si dosud nebyli jistí.

Touto cestou informační esence Láska ošetřuje celou naši bytost, nejen oblast vztahů a partnerství, ale i atmosféru v rodině, na pracovišti. Pomáhá nám znát svou pravou míru a hodnotu, což podporuje naše zdraví a schopnost využívat optimálně celý svůj potenciál.     

 

Použití:

Informační esenci Láska můžeme používat například v situacích, kdy:

  • Cítíme se sami a opuštění
  • Máme pocit, že potkáváme jen nesprávné partnery
  • Žijeme v neuspokojivém vztahu
  • Nemůžeme najít cestu, jak změnit své postavení v rodině či zaměstnání

 

 

Aplikace:

Informační esenci naneseme přímo na kůži do místa, kde dobře proudí krev (podobně jako parfém) nebo do bezprostředního okolí těla - do aury. Informační esenci je možné používat i v místnostech doma či v pracovním prostředí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: