INFORMAČNÍ ESENCE IMUNITA

Informační esence Imunita působí na energetický systém člověka ve více rovinách, které se v součtu promítnou do zlepšených imunitních reakcí těla.

 

Esence jemně působí na psychiku, která dále ovlivňuje stav fyzického těla. Voda je použitá jako nosné médium, protože nejlépe interaguje s tělem, je neutrální a bez jakýchkoliv vedlejších účinků.

 

"tvořím a podporuji svou imunitu"

 

Složení: voda a informace vložená technologií Continual Connection 

Obsah: 30ml

 

Podrobný popis jak fungují informační esence naleznete zde.

  • 699 Kč 309 Kč –44 %
  • Skladem
    Můžeme doručit do: 8.6.2023
390 Kč
Kategorie: INFORMAČNÍ ESENCE
 

IMUNITA

Informační esence Imunita působí na energetický systém člověka ve více rovinách. 

 

Ve fyzické rovině informační esence IMUNITA podporuje správnou funkci hormonálního systému, ten se velkou měrou podílí na přiměřených imunitních reakcích těla. Uvolněná a dobře fungující psychika dává základ pro plynulý průchod energií v těle a plnohodnotnou funkci endokrinního systému.

V rovině myšlenek drží v našem prostoru podporující myšlenky jako je víra ve vlastní sílu a možnosti, schopnost působit na své tělo rozhodnutím, přesvědčením, postojem. Ukotvuje v naší mysli vědomí souvislostí a provázanosti mezi stavem psychiky a stavem fyzického těla. Zesiluje vědomí svobodné volby ve vztahu ke svému tělu a rovněž vědomí odpovědnosti ke svému tělu, které tato svoboda přináší.

V rovině emocí esence aktivuje v lidském energetickém systému pozitivní emoce jako je pocit štěstí, radost, lásku, nadšení, naději, které ve fyzickém těle aktivují uvolnění, přirozenou cirkulaci energií, krve, lymfy a zvyšují výkonnost imunitního systému. Pokud je člověk ve stresu, napětí, pod tlakem, je ve stejném módu i imunitní systém a nemůže podávat žádoucí výkon a ochránit nás před vnějšími vlivy.

Jemným podnětem vloženou informací technologií Continual Connection tak můžeme podpořit více energetických úrovní člověka, které se v součtu promítnou do zlepšených imunitních reakcí těla.

 

 

Použití:

Informační esenci IMUNITA můžeme používat například v situacích, kdy:

  • Chceme systematicky udržovat dobrý stav naší imunity
  • Čeká nás kontakt s rizikovým prostředím  jako jsou větší skupiny lidí, nový kolektiv
  • Jsme v situaci, kdy musíme navštívit místa  jako jsou nemocnice, léčebny
  • Cestujeme MHD
  • Jsme v rekonvalescenci a chceme urychlit regeneraci 

 

 

Aplikace:

Informační esenci naneseme přímo na kůži do místa, kde dobře proudí krev (podobně jako parfém) nebo do bezprostředního okolí těla - do aury. Informační esenci je možné používat i v místnostech doma či v pracovním prostředí.

 

V žádném případě nenahrazují kvalifikovanou léčbu lékaře, proto každý, kdo se rozhodne pro tuto metodu, činí tak sám ze své svobodné vůle. Informace obsažené na našich stránkách nebyly schváleny státním ústavem pro kontrolu léčiv. Produkty zde nabízené nejsou léky ani nejsou určeny na léčbu onemocnění. Informace obsažené na těchto stránkách jsou sdíleny pouze pro vzdělávací a informativní účely. Pokud  jste gravidní, kojíte, užíváte větší množství léků, nebo trpíte závažným onemocněním, nejprve produkt konzultujte s lékařem. Jakékoli další dotazy rádi zodpovíme, neváhejte nás kontaktovat. 

Informační produkty, psychosomatika


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: