INFORMAČNÍ ESENCE HOJNOST

Informační esence Hojnost k nám přitahuje v obecném pojetí širší spektrum všeho, co máme pocit, že nám schází.

 

"Hojnost je ve mně i všude kolem"

 

Obsah: 30ml


  • Skladem
    Můžeme doručit do: 1.2.2021
699 Kč
Kategorie: INFORMAČNÍ ESENCE
 

Hojnost

Informační esence Hojnost k nám přitahuje v obecném pojetí širší spektrum všeho, co máme pocit, že nám schází. Nemusí to být jen hmotná hojnost. Je to i uvědomění si dostatku, který máme již nyní k dispozici a který často bereme jako samozřejmost a nevnímáme ho. Napřiklad  okruh laskavých přátel, rodinné zázemí, prostředí, které nám dává svobodu tvořit, životní prostředí – čistou přírodu s možností volného pohybu, hojnost různorodých emocí, které jsme schopni zacítit a prožít.

Pokud dokážeme vědomě ocenit již existující hojnost v našem životě, potom za podpory informační esence Hojnost v sobě posílíme přitažlivost pro další druhy hojnosti. Budeme schopni je vnímat i v náznacích, zachytit a rozvíjet svou pozorností, která s sebou nese energii podpory pro to, čemu pozornost věnujeme. Snadněji rozpoznáme příležitosti, které se také rozhojní a povedou nás ke kýženému cíli.

Když si uvědomujeme již existující hojnost, a rozšiřuje se spektrum oblastí našeho života, kde je hojnost již přítomna, tak také samovolně dochází k vzájemnému vyladění saturace jednotlivých aspektů našeho života. Esence hojnosti nás vede k vyrovnání našich tužeb na optimální míru, už netoužíme jen po lásce a je nám jedno, že máme v jiných oblastech nedostatek. Nebo naopak nevidíme hojnost jen v penězích, ale potřebujeme i hojnost i ve vztazích, emocích, kreativitě.

 

Použití:

Informační esenci Hojnost můžeme používat například v situacích, kdy:

  • Cítíme opakovaně nedostatek v oblasti hmotného zajištění našeho života 
  • Cítíme nedostatek příležitostí pro navázání partnerských vztahů
  • Zdá se nám, že všechno máme a přesto nás život netěší
  • Potřebujeme rozvinout nějakou dosud zanedbávanou oblast našeho života
  • Chceme se věnovat kreativní činnosti a potřebujeme inspiraci
  • Po zásadní změně v životě (rozchod, vylétnutí dětí z domu, stěhování, ..) se vrátit k věcem, které jsme už zapomněli

 

 

Aplikace:

Informační esenci naneseme přímo na kůži do místa, kde dobře proudí krev (podobně jako parfém) nebo do bezprostředního okolí těla - do aury. Informační esenci je možné používat i v místnostech, doma či v pracovním prostředí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.