INFORMAČNÍ ESENCE HOJNOST

Informační esence Hojnost k nám přitahuje v obecném pojetí širší spektrum všeho, co máme pocit, že nám schází.

 

Esence jemně působí na psychiku, která dále ovlivňuje stav fyzického těla. Voda je použitá jako nosné médium, protože nejlépe interaguje s tělem, je neutrální a bez jakýchkoliv vedlejších účinků.

 

"Hojnost je ve mně i všude kolem"

 

Složení: voda a informace vložená technologií Continual Connection 

Obsah: 30ml

 

Podrobný popis jak fungují informační esence naleznete zde.

  • 699 Kč 309 Kč –44 %
  • Skladem
    Můžeme doručit do: 8.6.2023
390 Kč
Kategorie: INFORMAČNÍ ESENCE
 

Hojnost

Informační esence Hojnost k nám přitahuje v obecném pojetí širší spektrum všeho, co máme pocit, že nám schází. Nemusí to být jen hmotná hojnost. Je to i uvědomění si dostatku, který máme již nyní k dispozici a který často bereme jako samozřejmost a nevnímáme ho. Například  okruh laskavých přátel, rodinné zázemí, prostředí, které nám dává svobodu tvořit, životní prostředí – čistou přírodu s možností volného pohybu, hojnost různorodých emocí, které jsme schopni zacítit a prožít.

Pokud dokážeme vědomě ocenit již existující hojnost v našem životě, potom za podpory informační esence Hojnost v sobě posílíme přitažlivost pro další druhy hojnosti. Budeme schopni je vnímat i v náznacích, zachytit a rozvíjet svou pozorností, která s sebou nese energii podpory pro to, čemu pozornost věnujeme. Snadněji rozpoznáme příležitosti, které se také rozhojní a povedou nás ke kýženému cíli.

Když si uvědomujeme již existující hojnost, a rozšiřuje se spektrum oblastí našeho života, kde je hojnost již přítomna, tak také samovolně dochází k vzájemnému vyladění saturace jednotlivých aspektů našeho života. Esence hojnosti nás vede k vyrovnání našich tužeb na optimální míru, už netoužíme jen po lásce a je nám jedno, že máme v jiných oblastech nedostatek. Nebo naopak nevidíme hojnost jen v penězích, ale potřebujeme i hojnost i ve vztazích, emocích, kreativitě.

 

Použití:

Informační esenci Hojnost můžeme používat například v situacích, kdy:

  • Cítíme opakovaně nedostatek v oblasti hmotného zajištění našeho života 
  • Cítíme nedostatek příležitostí pro navázání partnerských vztahů
  • Zdá se nám, že všechno máme a přesto nás život netěší
  • Potřebujeme rozvinout nějakou dosud zanedbávanou oblast našeho života
  • Chceme se věnovat kreativní činnosti a potřebujeme inspiraci
  • Po zásadní změně v životě (rozchod, vylétnutí dětí z domu, stěhování, ..) se vrátit k věcem, které jsme už zapomněli

 

 

Aplikace:

Informační esenci naneseme přímo na kůži do místa, kde dobře proudí krev (podobně jako parfém) nebo do bezprostředního okolí těla - do aury. Informační esenci je možné používat i v místnostech, doma či v pracovním prostředí.

 

V žádném případě nenahrazují kvalifikovanou léčbu lékaře, proto každý, kdo se rozhodne pro tuto metodu, činí tak sám ze své svobodné vůle. Informace obsažené na našich stránkách nebyly schváleny státním ústavem pro kontrolu léčiv. Produkty zde nabízené nejsou léky ani nejsou určeny na léčbu onemocnění. Informace obsažené na těchto stránkách jsou sdíleny pouze pro vzdělávací a informativní účely. Pokud  jste gravidní, kojíte, užíváte větší množství léků, nebo trpíte závažným onemocněním, nejprve produkt konzultujte s lékařem. Jakékoli další dotazy rádi zodpovíme, neváhejte nás kontaktovat.

Informační produkty, psychosomatika


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: