INFORMAČNÍ ESENCE DOKONČOVÁNÍ

Informační esence Dokončování v nás aktivuje  síly, které podpoří dotahování záměrů do konce. Někdy nedokončujeme své záměry, protože se nám to zdá příliš pracné a složité

 

Esence jemně působí na psychiku, která dále ovlivňuje stav fyzického těla. Voda je použitá jako nosné médium, protože nejlépe interaguje s tělem, je neutrální a bez jakýchkoliv vedlejších účinků.

 

"Dokončením jedné věci mi roste kvalita dalšího začátku"

 

Složení: voda a informace vložená technologií Continual Connection 

Obsah: 30ml

 

Podrobný popis jak fungují informační esence naleznete zde.

  • 699 Kč 309 Kč –44 %
  • Skladem
    Můžeme doručit do: 8.6.2023
390 Kč
Kategorie: INFORMAČNÍ ESENCE
 

Dokončování

Informační esence Dokončování v nás aktivuje síly, které podpoří dotahování záměrů do konce. Někdy nedokončujeme své záměry, protože se nám to zdá příliš pracné a složité, jindy máme rozpracovaných více projektů nebo se časem mění priority a nás už nezajímá, co jsme tak aktivně začínali. Informační esence synchronizuje všechny tyto a další možné aspekty. Jako by byla plovoucím rozcestníkem, který stihne vyhodnotit i vlivy, které sami nevidíme a nasměrovat nás na přirozenou cestu nejmenšího odporu. Tedy s minimem vynaložené energie a se zohledněním důležitostí či priorit v aktuálním místě našeho života.

Může se tedy stát, že dál zahajujeme více činností, ale můžeme si být jisti, že každá bude dokončena v pravý čas. Důležité je naslouchat vnitřním signálům, tedy následovat, co mě teď baví, do čeho se mi teď chce, co mi dělá radost, na co se těším, až to bude. Současně se mohou cíle a záměry, které jsou chvíli odstavené modifikovat a doplynou jednoduchá a rychlá řešení. 

 

Esence nám současně dává jakýsi nadhled na celý proces zahájení, realizace a dokončení záměru. Jsme schopni lépe vyhodnotit, do čeho se pustit a co ještě na chvíli nechat v čekárně dozrát do bodu, kdy víme, že to opravdu chceme nebo záměr postupně vybledne.

Důležitým aspektem toho všeho je zapojení pocitové složky, vnímat sám sebe, dávat si zpětnou vazbu jestli mě to bavilo, dělal jsem to se zápalem, výsledek mě potěšil. Emoce je výkonná síla, a pokud ji přehluší rozum, rozhodnutí, že musím nebo by se mělo, chybí palivo pro dokončení záměru.

 

 

Použití:

Informační esenci Dokončování můžeme používat například v situacích, kdy:

  • Máme nechuť cokoliv dělat nebo cokoliv začínat
  • Víme, kam chceme dojít, ale nevíme jak a kde začít
  • Máme pocit, že nás všechno baví jen chvíli a pak nadšení opadne
  • Chtěli bychom dělat spoustu věcí najednou a nevíme co dřív
  • Neumíme si správně stanovit priority svých činností

 

 

Aplikace:

Informační esenci naneseme přímo na kůži do místa, kde dobře proudí krev (podobně jako parfém) nebo do bezprostředního okolí těla - do aury. Informační esenci je možné používat i v místnostech, doma či v pracovním prostředí.

 

V žádném případě nenahrazují kvalifikovanou léčbu lékaře, proto každý, kdo se rozhodne pro tuto metodu, činí tak sám ze své svobodné vůle. Informace obsažené na našich stránkách nebyly schváleny státním ústavem pro kontrolu léčiv. Produkty zde nabízené nejsou léky ani nejsou určeny na léčbu onemocnění. Informace obsažené na těchto stránkách jsou sdíleny pouze pro vzdělávací a informativní účely. Pokud  jste gravidní, kojíte, užíváte větší množství léků, nebo trpíte závažným onemocněním, nejprve produkt konzultujte s lékařem. Jakékoli další dotazy rádi zodpovíme, neváhejte nás kontaktovat.

Informační produkty, psychosomatika


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: