INFORMAČNÍ ESENCE DOBRÝ SPÁNEK

Informační esence Dobrý spánek přináší uvolnění napětí v těle, přirozené proudění energií, sladění těla a zklidnění myšlenek.

 

Esence jemně působí na psychiku, která dále ovlivňuje stav fyzického těla. Voda je použitá jako nosné médium, protože nejlépe interaguje s tělem, je neutrální a bez jakýchkoliv vedlejších účinků. 

 

"Dobrý spánek nastartuje můj den"

 

Složení: voda a informace vložená technologií Continual Connection 

Obsah: 30ml

 

Podrobný popis jak fungují informační esence naleznete zde.

  • 699 Kč 309 Kč –44 %
  • Skladem
    Můžeme doručit do: 8.6.2023
390 Kč
Kategorie: INFORMAČNÍ ESENCE
 

Dobrý spánek

Informační esence Dobrý spánek působí ve více úrovních lidské bytosti. Ve fyzické rovině přináší uvolnění napětí v těle. Toto uvolnění umožňuje přirozené proudění energií a sladění těla s přirozenými cirkadiálními rytmy. Esence také optimalizuje produkci hormonů serotoninu a melatoninu, jejichž přirozená distribuce v těle je podmíněna právě volným prouděním krve v těle. S uvolněním přichází zklidnění myšlenek, zpomalení mozkové činnosti a rozvolnění emocionálního nasazení. Tím se eliminují rušivé vlivy, které brání přirozeným spánkovým cyklům.

 

Jak se tělo postupně dostává do stavu příhodného pro spánek a obnovuje přirozené spánkové cykly, umíme snáze rozlišit, jak dobrý spánek podpořit. Například najednou nemůžeme před spaním jíst nebo si dát večer kávu, sladké či skleničku něčeho ostrého. Tělo to prostě odmítne.

 

 

Použití:

Informační esenci Dobrý spánek můžeme používat například v situacích, kdy:

  • Jsme během dne vystaveni nadměrné psychické zátěži
  • Máme tělo v trvalém napětí
  • Procházíme emocionálně náročným obdobím
  • Máme hormonální poruchy, které mají vliv na kvalitu spánku
  • Děti nemohou usnout nebo se učí spát sami v místnosti

 

 

Aplikace:

Informační esenci naneseme přímo na kůži do místa, kde dobře proudí krev (podobně jako parfém) nebo do bezprostředního okolí těla - do aury. Informační esenci je možné používat i v místnostech, doma či v pracovním prostředí.

 

V žádném případě nenahrazují kvalifikovanou léčbu lékaře, proto každý, kdo se rozhodne pro tuto metodu, činí tak sám ze své svobodné vůle. Informace obsažené na našich stránkách nebyly schváleny státním ústavem pro kontrolu léčiv. Produkty zde nabízené nejsou léky ani nejsou určeny na léčbu onemocnění. Informace obsažené na těchto stránkách jsou sdíleny pouze pro vzdělávací a informativní účely. Pokud  jste v gravidní, kojíte, užíváte větší množství léků, nebo trpíte závažným onemocněním, nejprve produkt konzultujte s lékařem. Jakékoli další dotazy rádi zodpovíme, neváhejte nás kontaktovat. 

 

 

 

Informační produkty, psychosomatika


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: