INFORMAČNÍ ESENCE DOBRÝ SPÁNEK

Uvolnění napětí v těle, přirozené proudění energií, sladění těla a zklidnění myšlenek.

 

"Dobrý spánek nastartuje můj den"

 

Obsah: 30ml


  • Skladem
    Můžeme doručit do: 22.1.2021
699 Kč
Kategorie: INFORMAČNÍ ESENCE
 

Dobrý spánek

Informační esence Dobrý spánek působí ve více úrovních lidské bytosti. Ve fyzické rovině přináší uvolnění napětí v těle. Toto uvolnění umožňuje přirozené proudění energií a sladění těla s přirozenými cirkadiálními rytmy. Esence také optimalizuje produkci hormonů serotoninu a melatoninu, jejichž přirozená distribuce v těle je podmíněna právě volným prouděním krve v těle. S uvolněním přichází zklidnění myšlenek, zpomalení mozkové činnosti a rozvolnění emocionálního nasazení. Tím se eliminují rušivé vlivy, které brání přirozeným spánkovým cyklům.

 

Jak se tělo postupně dostává do stavu příhodného pro spánek a obnovuje přirozené spánkové cykly, umíme snáze rozlišit, jak dobrý spánek podpořit. Například najednou nemůžeme před spaním jíst nebo si dát večer kávu, sladké či skleničku něčeho ostrého. Tělo to prostě odmítne.

 

 

Použití:

Informační esenci Dobrý spánek můžeme používat například v situacích, kdy:

  • Jsme během dne vystaveni nadměrné psychické zátěži
  • Máme tělo v trvalém napětí
  • Procházíme emocionálně náročným obdobím
  • Máme hormonální poruchy, které mají vliv na kvalitu spánku
  • Děti nemohou usnout nebo se učí spát sami v místnosti

 

 

Aplikace:

Informační esenci naneseme přímo na kůži do místa, kde dobře proudí krev (podobně jako parfém) nebo do bezprostředního okolí těla - do aury. Informační esenci je možné používat i v místnostech, doma či v pracovním prostředí.

 

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.