INFORMAČNÍ ESENCE DÍTĚ

Informační esence Dítě nás vede ke správnému a přirozenému vnímání svého momentálního místa v životě. Harmonizuje a ladí naše vnitřní dítě, pomáhá nám chápat jeho účel a místo, které mu v životě každého člověka přísluší.

 

Esence jemně působí na psychiku, která dále ovlivňuje stav fyzického těla. Voda je použitá jako nosné médium, protože nejlépe interaguje s tělem, je neutrální a bez jakýchkoliv vedlejších účinků.

 

"Jsem milované dítě a rostu v plnohodnotnou bytost"

 

Složení: voda a informace vložená technologií Continual Connection 

Obsah: 30ml

 

Podrobný popis jak fungují informační esence naleznete zde.

 • 699 Kč 309 Kč –44 %
 • Skladem
  Můžeme doručit do: 8.2.2023
390 Kč
Kategorie: INFORMAČNÍ ESENCE
 

Dítě

Informační esence Dítě nás vede ke správnému a přirozenému vnímání svého momentálního místa v životě. Harmonizuje a ladí naše vnitřní dítě, pomáhá nám chápat jeho účel a místo, které mu v životě každého člověka přísluší. Vnitřní dítě je vždy s námi a potřebuje od nás a vlastně pro nás odpovídající dávku sebelásky, sebeuznání, laskavosti, pozornosti, ocenění, uspokojení vlastních potřeb. Jako protihodnotu od něj dostáváme hravost, tvořivost, nadšení, schopnost se těšit, radovat z drobností, nezištně pomoci jen proto, že můžu.

 

Přítomnost vnitřního dítěte je důležitá, vytváří protipól povinností, odpovědnosti, úkolů, které musíme plnit, představ, které chceme nebo musíme naplňovat. Vnitřní dítě nás dobíjí energií a udržuje v rovnováze tyto aspekty života.

 

Pro dítě libovolného věku informační esence působí jako magnet, který ho nepustí mimo jeho interval. Drží ho v rozmezí přiměřených úkolů a zodpovědností a tomu odpovídající nezávaznosti a touze objevovat.  Pomáhá dítěti uchránit dětství, přirozené nastavení a nenechat se svázat ctižádostivými rodiči či učiteli. Rozložit druhy činností tak, aby nebyla některá sféra dítěte přetížena a jiná opomenuta.  Dítě je lépe usazeno v sobě, a proto čistěji reaguje ve smyslu, že reakce odpovídá jeho skutečným potřebám, nedělá schválnosti, nemá nesmyslné požadavky.

 

 

Použití:

Informační esenci Dítě můžeme používat například v situacích, kdy:

 • Jsme často v pocitu křivdy, nedocenění
 • V našem životě nejsou přítomny čisté okamžiky dětské radosti a nadšení
 • Naše dítě je uzavřené a neumíme se k němu přiblížit
 • Neumíme rozlišit opravdovou potřebu dítěte od vzdoru a schválnosti
 • Dítě se vzteká, trucuje 
 • Dítě odmítá námi naplánované aktivity jen proto, že iniciativa vzešla od nás
 • Dítě je často v opozici k nám

 

 

Aplikace:

Informační esenci naneseme přímo na kůži do místa, kde dobře proudí krev (podobně jako parfém) nebo do bezprostředního okolí těla - do aury. Informační esenci je možné používat i v místnostech, doma či v pracovním prostředí.

 

V žádném případě nenahrazují kvalifikovanou léčbu lékaře, proto každý, kdo se rozhodne pro tuto metodu, činí tak sám ze své svobodné vůle. Informace obsažené na našich stránkách nebyly schváleny státním ústavem pro kontrolu léčiv. Produkty zde nabízené nejsou léky ani nejsou určeny na léčbu onemocnění. Informace obsažené na těchto stránkách jsou sdíleny pouze pro vzdělávací a informativní účely. Pokud  jste gravidní, kojíte, užíváte větší množství léků, nebo trpíte závažným onemocněním, nejprve produkt konzultujte s lékařem. Jakékoli další dotazy rádi zodpovíme, neváhejte nás kontaktovat.

 

Informační produkty, psychosomatika


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: