INFORMAČNÍ ESENCE DÍTĚ

Informační esence Dítě nás vede ke správnému a přirozenému vnímání svého momentálního místa v životě. Harmonizuje a ladí naše vnitřní dítě, pomáhá nám chápat jeho účel a místo, které mu v životě každého člověka přísluší.

 

"Jsem milované dítě a rostu v plnohodnotnou bytost"

 

Obsah: 30ml


  • Skladem
    Můžeme doručit do: 1.2.2021
699 Kč
Kategorie: INFORMAČNÍ ESENCE
 

Dítě

Informační esence Dítě nás vede ke správnému a přirozenému vnímání svého momentálního místa v životě. Harmonizuje a ladí naše vnitřní dítě, pomáhá nám chápat jeho účel a místo, které mu v životě každého člověka přísluší. Vnitřní dítě je vždy s námi a potřebuje od nás a vlastně pro nás odpovídající dávku sebelásky, sebeuznání, laskavosti, pozornosti, ocenění, uspokojení vlastních potřeb. Jako protihodnotu od něj dostáváme hravost, tvořivost, nadšení, schopnost se těšit, radovat z drobností, nezištně pomoci jen proto, že můžu.

 

Přítomnost vnitřního dítěte je důležitá, vytváří protipól povinností, odpovědnosti, úkolů, které musíme plnit, představ, které chceme nebo musíme naplňovat. Vnitřní dítě nás dobíjí energií a udržuje v rovnováze tyto aspekty života.

 

Pro dítě libovolného věku informační esence působí jako magnet, který ho nepustí mimo jeho interval. Drží ho v rozmezí přiměřených úkolů a zodpovědností a tomu odpovídající nezávaznosti a touze objevovat.  Pomáhá dítěti uchránit dětství, přirozené nastavení a nenechat se svázat ctižádostivými rodiči či učiteli. Rozložit druhy činností tak, aby nebyla některá sféra dítěte přetížena a jiná opomenuta.  Dítě je lépe usazeno v sobě, a proto čistěji reaguje ve smyslu, že reakce odpovídá jeho skutečným potřebám, nedělá schválnosti, nemá nesmyslné požadavky.

 

 

Použití:

Informační esenci Dítě můžeme používat například v situacích, kdy:

  • Jsme často v pocitu křivdy, nedocenění
  • V našem životě nejsou přítomny čisté okamžiky dětské radosti a nadšení
  • Naše dítě je uzavřené a neumíme se k němu přiblížit
  • Neumíme rozlišit opravdovou potřebu dítěte od vzdoru a schválnosti
  • Dítě se vzteká, trucuje 
  • Dítě odmítá námi naplánované aktivity jen proto, že iniciativa vzešla od nás
  • Dítě je často v opozici k nám

 

 

Aplikace:

Informační esenci naneseme přímo na kůži do místa, kde dobře proudí krev (podobně jako parfém) nebo do bezprostředního okolí těla - do aury. Informační esenci je možné používat i v místnostech, doma či v pracovním prostředí.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.