INFORMAČNÍ ESENCE BÝT SÁM SEBOU

Informační esence Být sám sebou může mít velice hluboký a dalekosáhlý vliv na naši budoucnost. Poznat sám sebe a porozumět si, přijmout se takoví jací jsme. Má potenciál rozkrýt účel našeho života, poznat širší souvislosti naší existence.

 

Esence jemně působí na psychiku, která dále ovlivňuje stav fyzického těla. Voda je použitá jako nosné médium, protože nejlépe interaguje s tělem, je neutrální a bez jakýchkoliv vedlejších účinků. 

 

"Svůj život žiji podle svých představ"

 

Složení: Voda a vložená informace technologií Continual Connection 

Obsah: 30ml

 

Podrobný popis jak fungují informační esence naleznete zde.

 

  • 699 Kč 309 Kč –44 %
  • Skladem
    Můžeme doručit do: 8.2.2023
390 Kč
Kategorie: INFORMAČNÍ ESENCE
 

Být sám sebou

Informační esence Být sám sebou může mít velice hluboký a dalekosáhlý vliv na naši budoucnost. Poznat sám sebe a porozumět si, přijmout se takoví jací jsme. Má potenciál rozkrýt účel našeho života, poznat širší souvislosti naší existence.

 

Pokud si vzpomeneme na svou minulost, pravděpodobně bude vždy kolem nás někdo, kdo nám říkal, co je správné a jak se co má dělat. Rodiče, učitelé, nadřízení, naše vzory apod. Vždy to byl někdo zvenku, mimo nás a my jsme přijímali tyto korekce a měli přesvědčení, že se staneme „správnými“ lidmi. Často jsme vůbec nezkoumali vlastní zdroje, vlastní nitro a jen se nechali formovat a očekávali výsledek, který nepřicházel. Lépe řečeno mohl přijít ve vnějších aspektech, ale uvnitř se vytrácela radost, tvořivost, nadšení, prožívaná spokojenost sama se sebou.

 

Informační esence v nás aktivuje uvědomění, že každý jsme jiný, zcela individuální a právě proto můžeme svou individualitou obohatit svět. Pokud žijeme přijaté modely a režimy, spotřebuje to naši energii a už nám nezbude nic pro opravdový vlastní život. Který je v souladu s naším původním záměrem nastaveným naší duší ještě před narozením.

Esence nás spojuje s energií naší duše, slyšíme ji zřetelněji, znovuobjevujeme přirozené a jednoduché signály, které nás vedou při našich volbách jako je nadšení, radost, touha, potřeba tvořit, ocenit se. Pouze v tomto režimu jsou pro nás dostupné všechny naše talenty, schopnosti a potenciály. Mnohé překvapí, co všechno jde a jak je to jednoduché. V tomto nastavení je pro nás samozřejmé, že svou cestou a uspokojováním svých potřeb nevstupujeme do osobního prostoru jiných a nekonáme na jejich úkor, posouvají se i naše etické principy a to se zase zpět odráží do rozvoje nás samých.

 

Použití:

Informační esenci Být sám sebou používáme například v situacích kdy:

  • Máme pocit, že z našeho života zmizela radost
  • Víme, že uvnitř nás jsou schopnosti a možnosti, které se nám nedaří vynést do života, neumíme je projevit
  • Nevíme, co nás baví, co bychom chtěli dělat
  • Víme, jaké by bylo správné rozhodnutí, ale nechceme nikomu ublížit
  • Nemáme dostatek víry v sebe, ve schopnost obhájit své názory a postoje a tak se raději neprojevujeme
  • Upřednostňujeme jiné před sebou

 

Aplikace:

Informační esenci naneseme přímo na kůži do místa, kde dobře proudí krev (podobně jako parfém) nebo do bezprostředního okolí těla - do aury. Informační esenci je možné používat i v místnostech, doma či v pracovním prostředí.

 

V žádném případě nenahrazují kvalifikovanou léčbu lékaře, proto každý, kdo se rozhodne pro tuto metodu, činí tak sám ze své svobodné vůle. Informace obsažené na našich stránkách nebyly schváleny státním ústavem pro kontrolu léčiv. Produkty zde nabízené nejsou léky ani nejsou určeny na léčbu onemocnění. Informace obsažené na těchto stránkách jsou sdíleny pouze pro vzdělávací a informativní účely. Pokud  jste gravidní, kojíte, užíváte větší množství léků, nebo trpíte závažným onemocněním, nejprve produkt konzultujte s lékařem. Jakékoli další dotazy rádi zodpovíme, neváhejte nás kontaktovat.

Informační produkty, psychosomatika


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: