INFORMAČNÍ ESENCE ANTISTRES

Informační esence Antistres v první fázi vždy nese uvolnění. Každý stres, tlak, napětí se projevuje stažením v těle, které může být až bolestivé. Po prvotním uvolnění těla uvolňuje i psychiku.

 

Esence jemně působí na psychiku, která dále ovlivňuje stav fyzického těla. Voda je použitá jako nosné médium, protože nejlépe interaguje s tělem, je neutrální a bez jakýchkoliv vedlejších účinků.

 

 

"Uvolňuji a rozpouštím všechny příčiny stresu"

 

Složení: voda a vložená informace technologií Continual Connection 

Obsah: 30ml

 

Podrobný popis jak fungují informační esence naleznete zde.

  • 699 Kč 309 Kč –44 %
  • Skladem
    Můžeme doručit do: 8.6.2023
390 Kč
Kategorie: INFORMAČNÍ ESENCE
 

Antistres

Informační esence Antistres v první fázi vždy nese uvolnění. Každý stres, tlak, napětí se projevuje stažením v těle, které může být až bolestivé. Obvykle cítíme žaludek, krk, napětí v určitých svalových partiích, např. v trapézových svalech, v oblasti krční páteře, v ramenou apod. Stres rovněž omezuje, resp. zužuje naši schopnost řešit situace, které stres vyvolávají, najít snadné a rychlé řešení.

Informace vložené do informační esence Antistres po prvotním uvolnění těla uvolňuje i psychiku. Dávají nám nadhled, ukazují širší souvislosti a hlubší významy toho, co momentálně vnímáme jako stres. Poskytují nám komplexní vhled, jsme schopni vidět nejen rub situace, která nás stresuje, omezuje nás, ale nahlédneme i na líc události či situace. Ten se stává zjevný právě až při komplexnějším vnímání. Najednou jsme schopni vidět i to, čím nás prožitá zkušenost obohatí, kam nás posune.

Dalším patrem procesu uvolňování stresu je schopnost vnímat situaci méně osobně, být spíše pozorovatelem, divákem v etudě, kde i my hrajeme svou roli a být si vědom, že já jsem ten, kdo určuje, jaký vývoj bude ta má role mít. Toho jsme schopni, až když přestaneme vnímat svou pozici či roli úkorně, přestaneme se cítit být obětí nebo poškozeným.

Při dlouhodobější aplikaci této informační esence se posunujeme ve vlastním postoji a vnímání stresu. Nejprve nám přináší jen okamžitou a kratší úlevu a postupně přetváří naší schopnost se stresem se vyrovnat až do místa, kde pro ostatní stresující situace pojímáme jako výzvu a hru a nelpíme na předem daném výsledku. 

 

Použití:

Informační esenci Antistres můžeme používat například v situacích, kdy:

  • Procházíme náročným obdobím v osobním životě
  • Čeká nás jednorázová rozhodující nebo jinak důležitá událost (zkoušky, testy, pohovory apod.)
  • Máme náročnou profesi
  • Máme závazky, kterým chceme dostát, i když nás to mimořádně přetěžuje
  • Připravujeme se na zásadní krok v životě jako je změna zaměstnání, svatba, rozvod apod. a chceme si zachovat nadhled

 

 

Aplikace:

Informační esenci naneseme přímo na kůži do místa, kde dobře proudí krev (podobně jako parfém) nebo do bezprostředního okolí těla - do aury. Informační esenci je možné používat i v místnostech doma či v pracovním prostředí.

 

V žádném případě nenahrazují kvalifikovanou léčbu lékaře, proto každý, kdo se rozhodne pro tuto metodu, činí tak sám ze své svobodné vůle. Informace obsažené na našich stránkách nebyly schváleny státním ústavem pro kontrolu léčiv. Produkty zde nabízené nejsou léky ani nejsou určeny na léčbu onemocnění. Informace obsažené na těchto stránkách jsou sdíleny pouze pro vzdělávací a informativní účely. Pokud  jste gravidní, kojíte, užíváte větší množství léků, nebo trpíte závažným onemocněním, nejprve produkt konzultujte s lékařem. Jakékoli další dotazy rádi zodpovíme, neváhejte nás kontaktovat.

 

Informační produkty, psychosomatika


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: