ČAKROVÁ SVÍČKA

Čakrová svíčka napomáhá při čištění a aktivaci jednotlivých čaker lidského těla. Čistí i prostor, působí na všechny osoby, které se nachází v místě, kde hoří. Každá ze sedmi svíček má přiřazenou barvu, komponenty a informaci podle daných čaker. 

 

Teakové dřevo, 100% přírodní vosk, přírodní barvivo, drahé kameny, komponenty pro podporu elementů, vložená informace technologií Continual Connection

 

Velikost: 50x16cm

Doba hoření: 6-8hod


  • Skladem
    Můžeme doručit do: 7.10.2022
1 490 Kč
Kategorie: SVÍČKY
 

Čakrová svíčka napomáhá při čištění a aktivaci jednotlivých čaker lidského těla. Čistí i prostor, působí na všechny osoby, které se nachází v místě, kde hoří. Každá ze sedmi svíček má přiřazenou barvu, komponenty a informaci podle daných čaker. Čistotou a harmonií v čakrách získáme pozitivní fyzické a duševní zdraví, což se promítne v našem každodenním životě. Vitalitou, spokojeností, sebevědomím, vnitřním klidem, harmonií ve vztazích, intuici a celkovým pohledem na život. 

 

PRVNÍ ČAKRA - KOŘENOVÁ

Barva - červená

Element - Země

Smyslová funkce - čich

Použitý kámen - karneol

 

První čakra nás spojuje s fyzickým světem, dává nám životní sílu. Touto čakrou proudí energie Země do celého našeho fyzického systému. Je pramenem vitální síly pro vyšší čakry. Vyživuje tlusté střevo a pohybový aparát. 

 

DRUHÁ ČAKRA - SAKRÁLNÍ

Barva - oranžová

Element - voda

Smyslová funkce - chuť

Použitý kámen - sluneční kámen

 

Druhá čakra je centrum původních nefiltrovaných emocí, sexuální energie a tvořivých sil. Vyživuje střevní trakt, ledviny, močový a pohlavní systém. 

 

TŘETÍ ČAKRA - SOLAR PLEXUS

Barva - žlutá

Element - oheň

Smyslová funkce - zrak

Použitý kámen - tygří oko

 

Třetí čakra je sídlem emocí, síly, moci, sebekázně, hněvu, strachu, žárlivosti a sobectví. Představuje centrum naší síly. Tudy přijímáme sluneční energii, která vyživuje éterické vibrační pole a tím dodává vitalitu fyzickému tělu a udržuje ho. Vyživuje játra, slezinu a zažívací orgány. 

 

ČTVRTÁ ČAKRA - SRDEČNÍ

Barva – zelená, růžová

Element - vzduch

Smyslová funkce - hmat

Použitý kámen - nefrit

 

Srdeční čakra vytváří střed systémů čaker. Nachází se zde schopnosti empatie, soucitu, naladit se na druhé. Úloha čakry je sjednocení skrze lásku. Spojují se v ní tři spodní fyzické čakry se třemi horními duchovními čakrami. Vyživuje srdce, oběhový systém a bludný nerv. 

 

PÁTÁ ČAKRA - KRČNÍ

Barva - světle modrá

Element - éter (symbol dálek, čistoty a prostoru)

Smyslová funkce - sluch

Použitý kámen - tyrkys

 

Je komunikačním centrem, vyjadřovacích schopností, inspirace. Slouží jako most mezi myšlením a cítěním. Přes krční čakru vyjadřujeme pláč, smích, pocity, názory prostřednictvím mluveného slova. Vyživuje dýchací orgány, krk, čelisti, hrtan, jícen, průdušky, hlas, krční páteř, šiji, ramena, orgány sluchového aparátu a kůži. 

 

 

ŠESTÁ ČAKRA - TŘETÍ OKO

Barva - indigově modrá

Smyslová funkce - všechny smysly a mimosmyslové vnímání 

Použitý kámen - sodalit 

 

Šestou čakrou se dovršuje vědomé vnímání bytí. Je okem moudrosti a vnitřního vhledu. Je sídlem duchovních sil, paměti, intuice, moudrosti a vůle. Řídícím centrem centrálního nervového systému. Vyživuje orgány hlavy.

 

SEDMÁ ČAKRA - KORUNNÍ

Barva - fialová/bílá (může být i zlatá)

Použitý kámen - ametyst

 

Sedmá čakra je sídlem nejvyšší dokonalosti v člověku. Je výchozím bodem pro projevy energií všech ostatních čaker. Je to místo, odkud začala naše cesta životem a sem se vrátíme na konci našeho vývoje. Naše osobní pole energií splývá s energií Universa. Vyživuje a aktivuje epifýzu (šišinku), oči a celý organismus. 

 

Teakové dřevo, 100% přírodní vosk, přírodní barvivo, drahé kameny, komponenty pro podporu elementů, vložená informace technologií Continual Connection

Velikost: 50x16cm

Doba hoření: 6-8hod

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: