Rozdíl mezi Bachovými a Informačními esencemi

Při komunikaci s našimi zákazníky a klienty často narážíme na otázku v čem se liší naše informační esence od hojně užívaných, a nutno podotknout, že dobře účinných a ověřených Bachových esencí

 

20_0

 

Bachovy květové esence využívají jako účinný prostředek květy volně rostoucích květin a stromů. Rostlinná a živočišná říše disponuje svou úrovní vědomí, která je kolektivní a má svůj rozsah, ve kterém je schopná fungovat. Tuto kvalitu, nezatíženou lidským aspektem, také předává dál. Dalo by se říci, že člověka vrací do základních jednoduchých a čistých režimů přírody.

Dnešní doba a intenzivní rozvoj vědomí člověka skokově rozšiřuje jeho spektrum vnímání, kreativity a potenciálů. Lidské vědomí, na rozdíl od rostlinné a živočišné říše, je individuální a právě to mu umožňuje svobodnou volbu své cesty. Lidské cesty jsou mnohem košatější a složitější a individuálnější, než je schopné pojmout kolektivní vědomí rostlin a stromů.

 

IMG_3035-2

 

Informační esence nepracují s žádným prostředníkem jako nosičem předem dané informace rostliny či stromu. Specifická informace je přímo vložena technologií Continual Connection do informační esence. Její účinek tak může být nastavován v souladu s rychlým rozvojem naší doby a současně pokrýt nově se rodící potřeby člověka, který je vystaven zcela jiným vlivům než před několika desetiletími nebo lety a pomoci mu vyrovnat se se stále rychlejší změnou.