Akce

AROMANÁHRDELNÍK | STROM ŽIVOTA

  • 1 z 3

Aromanáhrdelník nabízí nejnovější způsob užití aromaterapie.

 

Je vyroben z nerezavějící oceli s magnetickým uzávěrem, plstěnou vložkou pro vůni a řetízkem 60 cm.

 

Všechny barvy plstě v ceně.

 

Vůně není součást balení. Můžete vybrat zde.

 

 


  • Skladem
    Můžeme doručit do: 8.6.2023
590 Kč
Kategorie: AROMANÁHRDELNÍKY
 

Aromanáhrdelník nabízí nejnovější způsob užití aromaterapie. Jak vychutnat vše, co přináší vůně nakapaná na plstěnou vložku uvnitř náhrdelníku. Nakapejte 2-4 kapky oblíbeného oleje a nechte plnit poslání vůně a vložené informace. Je vyroben z nerezavějící oceli s magnetickým uzávěrem, plstěnou vložkou pro vůni a řetízkem 60 cm. Strom života symbolizuje propojení mezi Zemí a Vesmírem. Vložená informace technologií Continual Connection mnohonásobně zesiluje účinek, spolupůsobení symbolu stromu života propojujícího v nás energii Země a Vesmíru a aromaterapeutický účinek Vaší oblíbené vůně, která vás provází po celou dobu, kdy máte přívěsek u sebe. 

 

Vůně není součást balení. Můžete vybrat zde.

 

Aromaterapie je druh alternativní medicíny, který užívá rostlinné těkavé látky známé jako esenciální nebo vonné oleje za účelem povzbuzení mysli, nálady, procesu poznávání nebo zdraví. Doslova aromaterapie znamená léčbu pomocí vůní. Aroma - vůně, terapie - léčba. Ovšem v žádném případě nenahrazují kvalifikovanou léčbu lékaře, proto každý, kdo se rozhodne pro tuto metodu, činí tak sám ze své svobodné vůle. 

Prodávané oleje jsou 100% přírodní a neobsahují žádná aditiva. Nejsou testovány na zvířatech a jsou vyráběny s maximální šetrností k přírodnímu prostředí. Sběr a zpracování rostlin bez herbicidů, pesticidů a bez genetické modifikace. 

Informace obsažené na našich stránkách nebyly schváleny státním ústavem pro kontrolu léčiv. Produkty zde nabízené nejsou léky ani nejsou určeny na léčbu onemocnění. Informace obsažené na těchto stránkách jsou sdíleny pouze pro vzdělávací a informativní účely. 

Pokud  jste gravidní, kojíte, užíváte větší množství léků, nebo trpíte závažným onemocněním, nejprve produkt konzultujte s lékařem. Jakékoli další dotazy rádi zodpovíme, neváhejte nás kontaktovat. Neužívat vnitřně !

Informační produkty, psychosomatika


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: