AROMALAMPA

  • 1 z 2

Aromalampa Continual Connection rozproudí energii v místnosti i auře přítomných lidí. 

 

Esenciální nebo vonný olej do aromalampy můžete vybírat zde.


  • Na dotaz
690 Kč
Kategorie: AROMALAMPY
Položka byla vyprodána...
 

Aromalampa Continual Connection rozproudí energii v místnosti i auře přítomných lidí. Podporuje potřebu řešit dlouho nehybné situace v mezilidských vztazích nebo jiných situacích (okolnostech), které člověk už může považovat za trvalý stav. Zapálením svíčky se v nás ozve jemné připomenutí všech nesouladů, které potřebujeme ošetřit, abychom se cítili dobře. Zároveň nám hoření svíčky rozvolní vůně, které podporují pohyb a harmonizaci energií, usnadní rozpoznání toho správného řešení.

 

Esenciální nebo vonný olej do aromalampy můžete vybírat zde 

 

Aromaterapie je druh alternativní medicíny, který užívá rostlinné těkavé látky známé jako esenciální nebo vonné oleje za účelem povzbuzení mysli, nálady, procesu poznávání nebo zdraví. Doslova aromaterapie znamená léčbu pomocí vůní. Aroma - vůně, terapie - léčba. Ovšem v žádném případě nenahrazují kvalifikovanou léčbu lékaře, proto každý, kdo se rozhodne pro tuto metodu, činí tak sám ze své svobodné vůle. 

Prodávané oleje jsou 100% přírodní a neobsahují žádná aditiva. Nejsou testovány na zvířatech a jsou vyráběny s maximální šetrností k přírodnímu prostředí. Sběr a zpracování rostlin bez herbicidů, pesticidů a bez genetické modifikace. 

Informace obsažené na našich stránkách nebyly schváleny státním ústavem pro kontrolu léčiv. Produkty zde nabízené nejsou léky ani nejsou určeny na léčbu onemocnění. Informace obsažené na těchto stránkách jsou sdíleny pouze pro vzdělávací a informativní účely. 

Pokud  jste gravidní, kojíte, užíváte větší množství léků, nebo trpíte závažným onemocněním, nejprve produkt konzultujte s lékařem. Jakékoli další dotazy rádi zodpovíme, neváhejte nás kontaktovat. Neužívat vnitřně !

 

informační produkty, psychosomatika


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: