Akce

ANTIPARAZIT

Přírodní cesta proti klíšťatům, blechám a vším.

 

Obsah - 30ml

Složení 

- nimbový olej (neem), 

- kořenistá směs olejů

- vložená informace technologií Continual Connection mnohonásobně zvyšující účinnost

  • 690 Kč 300 Kč –43 %
  • Na dotaz
390 Kč
Kategorie: INFORMAČNÍ KOSMETIKA
Položka byla vyprodána...
 

Přírodní cesta proti klíšťatům, blechám a vším. Odpuzuje hmyz, chrání psy a kočky proti kožním parazitům. Ulevuje svědivým místům. Má antivirové, antibakteriální a protiplísňové účinky. Hustá konzistence nese vůni ořechů a česneku. Antiparazit má díky svým vzácným vlastnostem široké využití nejen pro zvířata, ale i pro lidi. Zabíjí škodlivé bakterie a kožní parazity. Zamezuje tvorbě lupů, reguluje přemaštěnou kůži. Podporuje imunitní systém, lesklou a zdravou srst.

 

Obsah - 30ml

 

Složení

- nimbový olej (neem), 

-  kořenistá směs olejů

-  vložená informace technologií Continual Connection mnohonásobně zvyšující účinnost

 

Aromaterapie je druh alternativní medicíny, který užívá rostlinné těkavé látky známé jako esenciální nebo vonné oleje za účelem povzbuzení mysli, nálady, procesu poznávání nebo zdraví. Doslova aromaterapie znamená léčbu pomocí vůní. Aroma - vůně, terapie - léčba. Ovšem v žádném případě nenahrazují kvalifikovanou léčbu lékaře, proto každý, kdo se rozhodne pro tuto metodu, činí tak sám ze své svobodné vůle. 

Prodávané oleje jsou 100% přírodní a neobsahují žádná aditiva. Nejsou testovány na zvířatech a jsou vyráběny s maximální šetrností k přírodnímu prostředí. Sběr a zpracování rostlin bez herbicidů, pesticidů a bez genetické modifikace. 

Informace obsažené na našich stránkách nebyly schváleny státním ústavem pro kontrolu léčiv. Produkty zde nabízené nejsou léky ani nejsou určeny na léčbu onemocnění. Informace obsažené na těchto stránkách jsou sdíleny pouze pro vzdělávací a informativní účely. 

Pokud  jste gravidní, kojíte, užíváte větší množství léků, nebo trpíte závažným onemocněním, nejprve produkt konzultujte s lékařem. Jakékoli další dotazy rádi zodpovíme, neváhejte nás kontaktovat. Neužívat vnitřně !

informační produkty, psychosomatika


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: